Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі на місці будівництва церкви будують торговий центр

На території де стояв освячений хрест в Покровському районі та в планах було подальше зведення Православного храму стартувало будівництво другого в місті Епіцентру.

Плани на зведення церкви були ще в 2016 році, коли встановили хрест і його освятили, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Цього року перед святом Пасхи невідомий криворожанин поглумився над хрестом, зламавши його. Ця дія вандалізму була скоєна вдруге, раніше така ж ситуація трапилася в 2018 році.

Будівництво почалося

На мікрорайоні 5-й Зарічний на порожній ділянці біля будинку №26, де раніше вже планувалося звести Свято-Юр’ївську церкву, поставили навіть хрест і освятили його, почали будівництво чергового торгового центру.

На ділянку відразу ж приїхала вся необхідна техніка для будівництва, а територію закрили парканом. На паспорті об’єкта вивішена інформація про те, що старт робіт був зареєстрований Відділом з питань державного архітектурного-будівельного контролю Криворізького виконкому.

Площа місця яке виділили під забудову становить 2,0000 гектара, сама споруда ТЦ буде займати простір 6200 метрів квадратних. Термін за який планують виконати всі роботи становить 5 місяців. Замовником відповідно є ТОВ “Епіцентр”, а генпідрядником ТОВ “Київтрансбуд”.

Погляди місцевих жителів на зведення нового ТЦ були досить різні. Деякі задоволені забудовою пустиря, тому що завдяки новому комплексу знищиться пустир, де в тіні дерев завжди ховалися наркозалежні криворіжці і вживали незаконні речовини. Інші просто обурені цим фактом і вважають, що краще б замість комплексу зробили на мікрорайоні парк або сквер, так як їх там немає взагалі, людям просто ніде відпочити і прогулятися, з’являтися тільки МАФи, АТБ та інші комплекси.

АТБ замість Палацу Культури

Також триває будівництво нового АТБ на Гданцівці, яке буде розташовуватися прямо в Палаці Культури. З навколо прилеглої території деякі ларьки знесли, а деякі ларьки і кафе перенесли нижче по вулиці Мартіна Шимановського ближче до парку Гданцівський. Вхід огороджений парканом, роботи йдуть.

Раніше думка криворіжців з приводу будівництва АТБ в ДК також розділилося. Одні були за його зведення, так як будівля все одно стара і не  підлягає реконструкції довгий час, та й сам район після відкриття такої великої точки оживе, так як поблизу немає ні подібних магазинів, ні різних комплексів. Інші криворізькі активісти виступали за захист архітектури палацу і вимагали збереження її ліпнини та фасаду будівлі, пропонували навіть безкоштовно розробити проект по збереженню. Деякі місцеві жителі також були проти перебудови будівлі, так як всередині вона дійсно гарна і у більшості з них там пройшло дитинство, не один Новий Рік.

Будівництво почалося навесні цього року, термін здачі об’єкта і відкриття магазину ще залишаються невідомими.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.