Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі мешканці північної частини відтепер мають свій відремонтований басейн

У Кривому Розі після капітального ремонту відкрили басейн дитячої спортивної школи №7. Заклад нещодавно було передано у комунальну власність міста. Минулого року було розпочато капітальний ремонт 25-метрового басейну, який знаходиться в приміщенні ДЮСШ. Далі на kryvyi-rih-future.

Впродовж 9 місяців проводилися ремонтні роботи. В результаті було замінено системи опалення та вентиляції, а також осушувачів повітря, зроблено внутрішні облицювальні роботи. Басейн відповідає усім нормам, а скористатися послугами басейну зможуть не лише вихованці спортивної школи, а й усі мешканці Тернівського району.

Наразі відділення плавання починає роботу зі 120 вихованцями. Крім спортивної секції тернівчани зможуть ходити до басейну у групах загальної фізичної підготовки.

Нагадаємо, що у Металургійному районі Кривого Рогу уже кілька років триває капітальний ремонт плавального басейну ДЮСШ №1. Наразі вже зроблено ремонт чаші басейну, роботи по облаштуванні душових кабінок тощо. Плавальний басейн мають відкрити до осені.

Слід зазначити, що у 2020 році на розвиток фізичної культури і спорту у Кривому Розі з міського бюджету передбачено більше 221 млн грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.