Вівторок, 18 Червня, 2024

ТОП волейбольних кросівок

Звичайне спортивне взуття мало підходить для волейболу. У цьому виді спорту доводиться багато стрибати, а ударне навантаження на суглоби при неправильно підібраних кедах може призвести до травмування. Щоб захистити ногу, потрібні кросівки волейбольні з правильною підтримкою ноги.

8 найкращих моделей кросівок для волейболу

Немає чітких критеріїв того, як визначити найкращі моделі кросівок. Але в цьому світі точно вже з’явилися легенди, які навіть за рік залишаються актуальними:

 1. Asics Sky Elite FF МТ – мають відмінну амортизацію і щільно контактують з поверхнею. Вони мають щільну підошву, яка призначена для стрибків. Добре фіксують гомілковостоп, захищаючи його від травм.
 2. Under Armour Highlight Ace 2.0 – якщо потрібно захистити всі суглоби та гомілковостоп, то можна вибрати ці високі кросівки. Вони дають хорошу амортизацію та підходять для різних покриттів – від бетону до дощок.
 3. Mizuno Wave Momentum 2 – кросівки дають ідеальну підтримку щиколотці. Вони мають гарну амортизацію і підходять для широкої стопи волейболіста.
 4. Under Armour Block City 2.0 – кросівки покращують підтримку ноги з високим підйомом, а унікальна система шнурівки щільно фіксує, але не тисне на верхню частину стопи.
 5. Asics Gel-Beyond – кросівки забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Підошва м’яко контактує із поверхнею підлоги, що ідеально підходить для гри у спортивному залі.
 6. Adidas Stabil X – взуття дуже гнучке, а підошва зменшує відчуття тертя об поверхню. Тут зручна конструкція із гарною циркуляцією повітря.
 7. Asics Gel-Rocket — гарний бюджетний варіант із гідними характеристиками, але меншою вартістю.
 8. Nike React Hyperset – професійна модель, яку випускають в обмеженій кількості.

Знайти волейбольні кросівки можна у спортивних магазинах та деяких взуттєвих. А якщо ви шукаєте рідкісні моделі, то можете скористатися різними сервісами в інтернеті, наприклад пошукати на OLX або спеціалізованих інтернет-магазинах.

Як вибирати волейбольні кросівки: головне

Кросівки для волейболу повинні добре підтримувати ногу та забезпечувати комфорт під час гри. Декілька критеріїв, які впливають на це:

 • амортизація – пом’якшення та повернення енергії при ударах об поверхню забезпечують і гелеві вставки в п’ятах, і проміжна підошва;
 • фіксація – вибирайте кросівки з щільним шнурівкою, але не обтяжує;
 • зчеплення з поверхнею – ідеальне зчеплення забезпечує гумову підошву;
 • циркуляція повітря – сітчасте покриття зверху пропускає кисень і дозволяє відводити піт.

Важливо приділяти увагу всім характеристикам кросівок. Відомі виробники спортивного взуття використовують власні інноваційні технології. Наприклад, майже кожен з них має свій принцип до створення амортизації та шнурівки. Так, Asics Gel пом’якшує всі удари завдяки гелю в носінні та п’яті кросівка.

Волейбольні кросівки варто вибирати за правилом: спочатку технічні властивості, потім зовнішній вигляд. Враховуйте свій стиль гри та особливості покриття, де вам частіше доводиться перебувати. Пам’ятайте: тільки коли на вас зручне екіпірування, ви можете сконцентруватися на грі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.