Середа, 29 Травня, 2024

У “Криворіжгаз” тепер нові технології та розумна техніка

Багато мешканців Кривого Рогу через дуже швидкий темп життя, велику кількість справ, іноді не встигають зробити елементарні речі, наприклад такі як своєчасна передача даних щодо споживання газу, яке згодом має гарантувати конкретні нарахування за його фактичне використання. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Спеціалісти підприємства “Криворіжгаз” для усунення такої проблеми пропонують мешканцям Кривого Рогу встановити на лічильники газу в їхніх будинках спеціальні розумні модеми серії 104UA SMART.

Сучасний пристрій, який пропонує підприємство “Криворіжгаз”, дозволить криворіжцям дистанційно та своєчасно передавати дані їх газового лічильника для подальшого конкретного нарахування комунальних послуг. Розумний модем має можливість збирати та зберігати дані про обсяги, які споживають мешканці Кривого Рогу. За допомогою спеціальної програми модем здійснює збір та збереження інформації про спожитий газ. Крім цього, модем інформує про можливі виникнення аварійних ситуацій.

Після того як розумний модем зібрав і зберіг інформацію з газового лічильника, всі дані передаються на сервер диспетчерської служби спеціальним каналом сервісу пакетної радіопередачі. Сам модем працює цілодобово без зупинок. Живлення розумного модему моделі 104UA SMART здійснюється завдяки вбудованій літієвій батареї, яка в свою чергу забезпечує безперебійне функціонування практично до 10 років, з урахуванням правильного використання. Правила експлуатації розумного модему досить прості, його необхідно встановити в закритому приміщенні, або ж на відкритому повітрі, але в цьому випадку модем повинен знаходитися в спеціальній шафці або під спеціальним навісом. Шафа і навіс для лічильника на відкритому повітрі є захистом від прямого впливу атмосферних факторів, таких як дощ, сніг, сонце.

Придбати такий модем жителі Кривого Рогу можуть, звернувшись до найближчого “Клієнтського простору” підприємства “Криворіжгаз”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.