Середа, 29 Травня, 2024

Чи дотримуються жителі Кривого Рогу під час воєнного стану правил дорожнього руху?

Через те, що Росія розпочала війну проти українського народу, було введено воєнний стан і більшість автовласників почали нехтувати правилами дорожнього руху, що призвело до багатьох порушень, штрафів та дорожньо-транспортних пригод. Чомусь деякі автовласники вважають, що воєнний стан скасовує дотримання ПДР, але це далеко не так. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Дотримання правил дорожнього руху під час воєнного стану

Воєнний стан, безумовно, вплинув на дорожній рух. Цим почали нехтувати водії автомобілів у більшості регіонів, у тому числі в Кривому Розі. Зазначимо, що воєнний стан не дає підстав для порушення дорожнього руху в Кривому Розі. Правила дорожнього руху необхідно дотримуватися завжди і всюди.

Через високу статистику порушень ПДР під час воєнного стану у Кривому Розі поліція веде посилений контроль на дорогах міста. Це необхідно для того, щоб водії під час воєнного стану не нехтували правилами дорожнього руху, а завжди були зібраними, а також щоб порушники були покарані.

Зокрема, у Кривому Розі за дотриманням правил дорожнього руху стежать також камери дорожнього руху. Вони фіксують порушників, а потім приймається рішення. У воєнний час рішення може тривати майже два місяці, тому деякі зафіксовані камерою правопорушення можуть бути розглянуті пізніше.

Крім того, на місці також працює патрульна поліція, яка контролює правила дорожнього руху. У Кривому Розі за воєнний час зареєстровано не один ДТП з потерпілими, були і ДТП зі смертельним наслідком. Поліцейські відзначають дорожньо-транспортні пригоди, які були пов’язані з нехтуванням правилами. Чомусь більшість автовласників вважає, що введення воєнного стану скасовує дотримання ПДР. Це не так. Поліція буде ловити, штрафувати та карати абсолютно всіх порушників відповідно до Закону України.

Зазначимо також, що при введенні воєнного стану криворізька поліція вилучила транспортний засіб для потреб захисників України або територіальної оборони у всіх, хто керував автомобілем у нетверезому стані.

Через високу статистику випадків нехтування ПДР водіям Кривого Рогу, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод, слід пам’ятати, що військовий стан жодним чином не скасовує дотримання правил дорожнього руху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.