Субота, 25 Травня, 2024

Як у Кривому Розі створювався IT HUB Coworking

“IT HUB” є важливою складовою великих міст, які розвиваються. “IT HUB” являє собою цілу мережу інноваційних локацій, які призначені для роботи, різних зустрічей, заходів та іншого. Така сучасна локація є й у промисловому місті Кривому Розі. Далее на kryvyi-rih-future.com.ua.

Підстави для створення “гнучкого офісу”

На території України різноманітні простори для навчання чи роботи є відносною новинкою. В основному, всі вони були відкриті в період 2015-2020 років. Кривий Ріг є одним з великих міст України, якому був необхідний даний формат офісів. Але незважаючи на це довгі роки у місті не було подібних просторів. Для міста Кривий Ріг формат “гнучких офісів” є абсолютно новим напрямком. Перший міський “IT HUB” було відкрито у 2019 році на базі Державного Університету Економіки та Технологій у будівлі на площі Визволення. Хаб було створено у окремому блоці навчального закладу.

Ініціатором створення такого унікального простору для Кривого Рогу була адміністрація ГУЕТ. У 2019 році весь хід роботи над інноваційним проектом, від створення проектної документації, до тестування майданчиків, вона ретельно контролювала. Головним партнером, який приєднався до створення “IT HUB” у Кривому Розі, є “Метінвест Діджитал”. Ця компанія є лідером українського IT-ринку. Вона спеціалізується виключно на цифровій трансформації бізнесу, розвитку та вдосконаленні різноманітних сервісів та освітніх програм для ВНЗ України. Координатором проекту зі створення “гнучкого офісу” виступила організація “Криворізький фонд майбутнього”.

Під час створення “IT HUB Coworking” у старому корпусі ГУЕТ у центрі міста було відремонтовано 600 м² площі. На цій території розмістили сучасне технічне обладнання, створили комфортні робочі кімнати, а також мобільні простори, які можуть одночасно вміщувати від семи до ста осіб. Про це пишуть на офіційному сайті хабу.

IT HUB Coworking – що це таке і для чого необхідно?

“IT HUB” це не просто офіс, це простір, в якому є все необхідне для проведення різних зустрічей, заходів, роботи і навіть навчання. У “IT HUB” є нова техніка та швидкісний інтернет. Це справжній багатофункціональний простір.

“Coworking” є одним із найважливіших інфраструктурних проектів Кривого Рогу. Цей інструмент впливає на вибір випускників криворізьких вищих навчальних закладів залишитися в рідному місті, працювати тут, шукати рішення та розвиватись місто. Крім цього, даний формат роботи в Кривому Розі дуже зручний для підприємців і бізнесменів. “IT HUB Coworking” це саме те місце, де технічні можливості та комфортна атмосфера дозволяє створювати нові ідеї, стартапи та проекти як для самого Кривого Рогу, так і для України. 

Криворізький “IT HUB” може відвідувати будь-хто, а для студентів навчального закладу, на базі якого знаходиться “Coworking”, там проводять інноваційні заняття.

Поява такого інноваційного простору у Кривому Розі є важливим кроком на шляху розвитку різних сфер міського життя: підприємницького, освітнього та інших. У 21 столітті у системі освіти України дуже важливу роль відіграють саме простори. Ніхто не хоче сидіти у старій холодній будівлі та слухати лекції. Студенти бажають отримувати знання в місці, де приємно і комфортно перебувати, там куди хочеться повернутися знову, хочеться спілкуватися та отримувати більше нових знань.

“IT HUB Coworking” у Кривому Розі є прикладом сучасного підходу до освітнього процесу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.