Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі пройшла акція, присвячена проблемам гендерного насильства

У Центрально-Міському районі 25-го листопада було проведено акцію присвячену Світовому спонуканню“16-ть днів проти насильства”. Дана справа називалася “Червоний пісок”. А у нашому місті її втілили працівники патрульної поліції та члени громадської організації “Проект Кешер”. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Акція відбувалась вдень у самому центрі Кривого Рогу – на проспекті Поштовому, прямо навпроти театру ім. Т. Шевченка. Акція “Червоний пісок” сама по собі є унікальною, оскільки аналогічні проекти ще не здійснювали в інших містах України.

Спільно представники організації “Проект Кешер та криворізькі правоохоронці залучали перехожих криворіжців замислитись над темою насильства та, що головне над її замовчуванням. Після чого криворіжцям, що приєдналися, до акції пропонували засипати тріщини в асфальті піском червоного кольору. Тут є своя символіка. В даному випадку пісок означав саме гендерне насильство, а тріщини, які їм засипали в дорозі, символізували саму суть проблеми насильства, про яку більшість боїться сказати, тому ховає і мовчить. Після цього мешканцям Кривбасу, які приєдналися до акції, дарували кульку з написом “Стоп насильство”.

Загалом до такої акції приєдналося близько тридцяти перехожих криворіжців, які засипали тріщини в асфальті червоним піском. На Поштовому до сьогоднішнього дня можна побачити пісок, і зрозуміти, що тут проводилася акція, присвячена проблемам гендерного насильства – “Червоний пісок”.

Тепер у планах організаторів провести аналогічну акцію ще в інших чотирьох містах України. У планах проведення заходу у Запоріжжі, Дніпрі, Рівному та Козятині.

Крім цього, акції присвячені гендерному насильству в Кривому Розі продовжуватимуться. Патрульна поліція нашого міста в межах акції “16 днів проти насильства” вестиме діалог із перехожими криворіжцями та тему насильства та його замовчування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.