Середа, 19 Червня, 2024

Анатомічний матрац — найкращий вибір для комфортного сну!

Секрет хорошого самопочуття — міцний та повноцінний сон. Криворіжцям необхідно постійно відновлювати сили після робочого дня. У зв’язку з цим дуже важливо серйозно поставитися до облаштування спального місця, зокрема вибору матраца. Існує багато різних типів цих постільних виробів. Найпопулярнішим серед них є анатомічний матрац. Він гарантує максимально комфортний сон як дорослим, так і дітям.

Особливість анатомічного матраца

Порівняно з іншими, цей тип матраца є найзручнішим. Його особливість полягає у тому, що він повторює вигини тіла людини. Таким чином, при положенні рівно або на боці матрац прогинається рівномірно, підтримуючи всю поверхню тіла. В результаті м’язи повністю розслабляються і після сну людина почувається бадьоро. Крім того, не порушується кровообіг. Суглоби, м’язи та внутрішні органи не стискаються, завдяки чому не виникає їх оніміння, навіть якщо тривалий час не змінювати положення тіла.

Анатомічний матрац рекомендують вибирати тим людям, які мають проблеми із хребтом, оскільки його рівномірна підтримка запобігає появі болю і є профілактикою хвороб опорно-рухового апарату.

Також такий матрац буде зручним будь-якій дорослій людині та дітям після 4-5 років. Він має середній ступінь жорсткості, і при цьому є приємним на дотик. Варто звернути увагу, що у продажу є спеціальні анатомічні матраци для новонароджених. Головна їхня відмінність — високий ступінь жорсткості. Справа в тому, що хребет у новонароджених ще не сформований, тому сон на м’якому ліжку може призвести до його викривлення у майбутньому.

Замовити анатомічний матрац з доставкою в Кривий Ріг

Недорого купити анатомічний матрац можна в інтернет-магазині фабрики Шарм — лідера з виробництва спальних виробів в Україні. Вони продаються за доступними цінами та мають різні параметри, які можна вибрати за допомогою фільтра на сайті. До них належать такі:

  • розмір; 
  • наявність пружин; 
  • вид твердості; 
  • максимальне навантаження на спальне місце; 
  • тип матраца (дитячий, підлітковий, каркасний, круглий).

На основі цих параметрів можна вибрати ідеальний анатомічний матрац для свого ліжка чи дитини. На фабриці Шарм його виготовляють із міцних, повітропроникних та гіпоалергенних матеріалів. Завдяки високій якості таких спальних виробів, вони гарантовано залишатимуться у хорошому стані протягом багатьох років та забезпечать приємний вечірній відпочинок та міцний сон.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.