Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Кривому Розі новий трамвай, який нещодавно виїхав на колії вже зламався

Модернізований трамвай, який виїхав на колії Кривого Рогу, кілька днів тому вже зламався. Про цю інформацію стало відомо зі сторінки Шишки Наталії в соціальній мережі Facebook. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Там повідомляється що 1-го лютого удосконалений трамвай, який тільки виїхав на маршрут Кривого Рогу зламався. Рано вранці о 7:50 за напрямком убік Довгинцево на мосту перед “Кокчетавською” трамвай під номером 396 зробив аварійну висадку криворіжців через технічну несправність. Цей трамвай перший із шести трамваїв в якому встигли провести капітальні ремонтні та відновлювальні роботи презентувати та випустити на міський маршрут.

Також довелося зробити висадку пасажирів і трамвайному вагону під номером 404, який здійснював рух по 9 маршруту, для того щоб відтягти новий трамвай, що зламався, на запасні колії, які розміщуються на Довгинцевому. Тому криворіжцям трамвайних вагонів 396 і 404 довелося залишити транспорт і чекати на наступний трамвай або добиратися іншим транспортом.

З посту з соціальної мережі Facebook також повідомляється інформація про те, що при заїзді модернізованого вагона №396 у вагонне депо, трамвай зійшов з рейок.

Слід зазначити, що в модернізованому трамваї було повністю замінено стару електропроводку на нову, було виконано внутрішнє оздоблення салону вагона, а також кабіни водія. Для зручності та комфорту пасажирів Кривого Рогу в салоні трамвая було замінено сидіння на більш сучасні, встановлені спеціальні USB пристрої для зарядки смартфонів, а також оновлено систему опалення.Ступені вагона були виготовлені спеціально з нержавіючої сталі для того, щоб збільшити термін експлуатації, також встановлені алюмінієві двері з новим дизайном та безшумним приводом. У самій кабіні водія встановлено енергозберігаючі лампи.

Новий трамвай курсував за маршрутом №14: який починається від вулиці Героїв АТО-Рязанова-Соборності-Домнобудівників-Дружба та закінчується станцією Кривий Ріг-Головний. За планом розраховувалося, що щодня цей трамвай перевозитиме близько 3600 криворіжців.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.