Середа, 29 Травня, 2024

Що відремонтують у парку Мершавцева у 2022 році

Наступного року у парку імені Ф. Мершавцева хочуть відреставрувати набережну. На ремонтні роботи у бюджеті міста було закладено 3 мільйони гривень. Далі на kryvyi-rih-future.

Паркова територія у Центрально-Міському районі є садово-парковим мистецтвом міського значення. Охоронні заходи на парковій території надає ДРІМ.

У 2012 році у парку відбулася прес-конференція, де фонд “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу” представив подальші плани на реконструкцію парку. Тоді було представлено, що парк буде зроблено абсолютно пішохідним, зроблять покриття із тротуарної плитки. Хотіли зробити на місці старого фонтану маленький штучний водоспад, також зробити кам’яну алею. Крім цього на той час передбачали створити зону з wi-fi та кілька спортивних та дитячих майданчиків, а також майданчик для вигулу собак.

Більшість із планів за ці роки вже було реалізовано.

У 2012 році були зроблені роботи з розчищення русла річки Саксагань. Тоді кошти було виділено з обласного бюджету. Берег річки, що проходить через парк, був очищений від кущів, дерев, сміття та іншого. Після чого і річка, і сам парк набули доглянутого вигляду.

У 2014 році був повністю відреставрований пляж. Облаштування відбувалося з нуля.

У 2016-му році розпочали реконструкцію мосту, що сполучає парк імені Ф. Мершавцева та парк Гданцівський. Вона тривала недовго, міст розібрали і після цього всі ремонтні роботи було припинено.

Фонд щодня стежить за тим, щоб парк виглядав акуратно та доглянуто, кладуть тротуарну плитку, висаджують нові рослини, ставлять паркові декорації та інше.

У 2021 році була повністю оновлена ​​територія перед Човновою Станцією.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.