Середа, 29 Травня, 2024

Нові об’єкти, які з’являться у Кривому Розі

Кривий Ріг велике місто, воно не стоїть на місці, а поступово розвивається. У ньому будують нові будівлі, комплекси, йде будівництво навіть деяких нових житлових будинків, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Добудова багатоповерхівки

У Тернівському районі по вулиці Адмірала Головка 1, будують новий багатоквартирний будинок. Раніше будівля кілька років стояла  недобудованою і жителі району вже не сподівалися, що будинок доведуть до належного вигляду. Сама будівля 9-ти поверхова, має площу 745 метрів квадратних. Всього в будинку будуть розташовуватися 72 квартири, з них двокімнатних буде 54, трикімнатних – 10, а чотирикімнатних буде 8. Будинок збираються добудувати до осені 2021 року.

Новий басейн

У проект “Велике будівництво” у Кривому Розі потрапив ще один об’єкт – це новий сучасний басейн. Будівлю з басейном планують побудувати в Центрально-Міському районі по вулиці Олександра Поля на ділянці, де раніше знаходилася школа №20. Басейн повністю будуватимуть з нуля, так як школа яка раніше там знаходилася піддалася знесенню через те, що її вже було неможливо реконструювати. На будівництво хочуть витратити 200 мільйонів гривень, а місто виділить зі свого бюджету кошти в розмірі 299 тисяч гривень на розробку самого проекту. Відкрити новий басейн збирається восени 2022 року.

Будівництво кладовища

Будівництво цього об’єкта почалася в 2016 році, але через постійну нестачу фінансування його ніяк не можуть відкрити. Кладовище займає площу 25 гектарів між двома кар’єрами Північний ГЗК Аннівським і Петровським і розраховане на 30 тисяч поховань. На добудову об’єкта виділили з міського бюджету ще 1 мільйон 968 тисяч гривень і планують здати в експлуатацію об’єкт вже в 2021 році.

Онкоцентр

Через дуже велику кількість скарг, які надходять на адресу агломерату “АрселорМіттал”, що численні випадки ракових захворювань пов’язаний з екологією в Кривому Розі, яку завод псує. Тому ще в 2019 році прийняли рішення про будівництво онкоцентру. Сучасна лікарня буде знаходитися на території старого онкодиспансеру, але буде зведена з нуля, так як старі корпуси не придатні  для новітньої апаратури. Зараз на місці активно розвивається будівництво, закладено фундамент.

Будівництво на місці колишнього кінотеатру

Нова будівля з’явитися на місці колишнього кінотеатру “Сучасник” по проспекту Гагаріна 46, який не так вже давно був повністю знесен. Кінотеатр з часом став аварійним, у ньому провалився дах і незадовго сталася пожежа. За проектом будівля повинна бути культурним центром, але замість нього будують звичайний торговий центр. У соціальних мережах з’явилося фото-версія від жителя міста, що швидше за все на цьому місці буде магазин АТБ, так як в місті Запоріжжя побудували недавно дуже схожий об’єкт.

Флагшток

До ювілею Незалежності України в різних містах встановлюють флагштоки, Кривий Ріг не виняток. Вже 23 серпня 72-метровий флагшток у парку Героїв на проспекті Металургів планують урочисто відкрити.

Стадіон “Спартак”

Ще один об’єкт “Великого будівництва”, який розташований в парку імені Федора Мершавцева в Центрально-Міському районі. Раніше будівництвом займалася інша організації, в цілому стадіон реконструюють четвертий рік. За цей час побудували другу трибуну, зробили навіс і поклали новий газон. На даний момент роботи тривають, виконуються оздоблювальні внутрішні і зовнішні роботи.

Стадіон “Металург”

“Металург” також є об’єктом “Великого будівництва”. На об’єкті дуже активно виконуються будівельні роботи. Працюють над трибунами, східну капітально ремонтують, а все решта зводять з нуля. У трибуни із західного боку буде окреме чотирьохповерхова будівля, в якій будуть розміщуватися: зал для конференцій, коментаторська, зону для преси і ВІП-зона. Кожен етап реконструкції виконується згідно стандартам ФІФА та УЄФА.

Метро

У Кривому Розі вже є швидкісний трамвай, але його лінію планують збільшити від станції “Зарічна” до залізничної станції “Рокувата”. Нова лінії буде протяжністю 9,6 кілометра. Зараз метро перебуває на стадії розробки проектної документації.

Гранд-готель

На проспекті Поштовому на місці колишнього готелю “Руда” зведуть новий чотиризірковий готель. Місце пустувало з 2009 року, весь час було обгороджено парканом і вже в 2021 році на цьому місці стоїть будівля. Зараз тривають внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи.

Сміттєпереробний завод

Кривий Ріг прагне до всіх європейських норм, в тому числі і з переробки сміття. Завдяки заводу, відходи будуть перероблятися у вторинну сировину і при цьому без будь-якого шкоди на навколишнє середовище. Зараз проект знаходиться на стадії пошуку інвесторів, місто тим часом співпрацює з консультантами Європейського банку реконструкції та розвитку.

Міст

Навесні 2021 року почалася реконструкція моста по вулиці Староярмарковій. Міст з’єднував старий центр міста і район Гданцівки. Через нього місцевим жителям можна було дуже швидко дістатися до всіх інфраструктурних об’єктів. Реставрація розпочалася з проїжджої частини моста, для пішоходів залишили тротуар, але з часом міст повністю перекрили, і зняли з нього весь асфальт. Зараз реконструкція припинена з невідомих причин на невизначений час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.