Понеділок, 15 Квітня, 2024

Оновлено оглядовий майданчик на найбільшому кар’єрі у Кривому Розі

Кривий Ріг стає все популярнішим і популярнішим серед туристів. Люди приїжджають сюди заради незвичайних, захоплюючих, марсіанських пейзажів, ходять на екстремальні екскурсії та підкорюють криворізькі “гори”. Невід’ємною частиною туристичного маршруту є оглядовий майданчик з видом на величезний кар’єр. Кар’єр дивує своїми розмірами кожного свого візитера. З оглядової здається що вся працююча гігантська техніка в ньому просто іграшкова, білази, потяги та інша техніка. У кожного хто бував там у пам’яті залишається надовго цей невимовний вид на кар’єр. Далі на kryvyi-rih-future.

Як стало відомо нещодавно ПГЗК оновив фасад свого оглядового майданчика. З нього відкривається дійсно незвичайний та захоплюючий вид на кар’єр та навколишні території.

У свою чергу сам комбінат є найбільшим гірничодобувним комбінатом у всій країні. ПівдГЗК функціонує з 1955-го року, при комбінаті є спеціальна школа, яка готує робітників гірничодобувної галузі. Спеціально для робітників підприємства було створено селище. У ньому добре розвинена інфраструктура та соцпідтримка.

Крім створення належних умов, комбінат створив і оглядовий майданчик для того, щоб криворіжці та гості міста змогли ближче познайомитися з гірничодобувною діяльністю південного комбінату. Крім того, що з оглядового майданчика відкривається невимовний вигляд, там же під час екскурсії можна дізнатися безліч цікавих фактів про саму діяльність та розвиток гірничої промисловості.

Щоб криворіжцям потрапити на оновлений оглядовий майданчик, можна заздалегідь дізнатися інформацію в туристичній спільноті. На оглядовий майданчик ПівденГЗКівського кар’єру екскурсії здійснюються щоп’ятниці о десятій годині ранку.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.