Середа, 29 Травня, 2024

Реєстрація місця проживання у воєнний час, куди звертатися у Кривому Розі?

Коли 24-го лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України на її територіях припинили роботу безліч сфер діяльності. Деякі провадження були змушені призупинити свою діяльність, постраждав малий та середній бізнес, був поставлений на паузу освітній процес, а також тимчасово припинили роботу центри надання адміністративних послуг. Зупинку спричинила неможливість надавати послуги через зупинення роботи Єдиного Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяження. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Доступні послуги з реєстрації місця проживання у Кривому Розі.

На території України через війну Росії проти українського народу та введення воєнного стану досі не доступні  у повному обсязі послуги у сфері реєстрації місця проживання через тимчасове призупинення роботи Єдиного Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяження. Але слід зазначити, що деякі послуги у сфері реєстрації місця проживання все-таки залишаються доступними, такі як: зняття з зареєстрованого місця проживання у зв’язку зі смертю та надання витягу з реєстру Криворізької територіальної громади. Крім цього, у Кривому Розі можна отримати повноцінну консультацію з питань реєстрації місця проживання.

Таким чином, з початку травня у Кривому Розі городяни можуть отримати послуги з питань реєстрації місця проживання та зняття реєстрації можна у Центрі “Віза”, а також його територіальних підрозділах, за адресами:

  • у Центрально-Міському районі по вулиці Староярмарковій, 44;
  • у Металургійному районі по вулиці Галатова, 2;
  • у Саксаганському районі по вулиці. Володимира Великого, 32, у кабінеті 112;
  • у Покровському районі по вулиці Шурупова, 2, у кабінетах: 114, 115, 116, 117;
  • у Тернівському районі по вулиці Короленка, 1-А, у кабінеті 127;
  • у Довгинцівському районі по вулиці Дніпровське шосе, 14;
  • у Інгулецькому районі по проспекту Південний, 1 та вулиці Гірників, 19.

Отримати адміністративні послуги в Центрі “Віза” та його територіальних підрозділах можна у будні з 08:00 ранку до 15:30 дня з технічною перервою з 12:30 до 13:00.

Прийом до Центру здійснюється обов’язково за попереднім записом. Записатися на прийом до Центру “Віза” або до його територіального підрозділу можна зателефонувавши на гарячу лінію: 0-(800)-500-459. Гаряча лінія центру працює щодня з 08:00 ранку до 16:30 вечора.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.