Середа, 29 Травня, 2024

Незабаром на 5-му Зарічному з’явиться сквер

Раніше одним із мешканців Кривого Рогу було зареєстровано на офіційному порталі Міськради Кривого Рогу петицію, в якій було висунуто пропозицію про створення нової території для відпочинку мешканців Зарічного та прилеглих районів, а також криворіжець попросив владу Кривого Рогу виділити спеціально земельну ділянку для створення простору для відпочинку. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Зарічний розташований у Покровському районі Кривого Рогу і на сьогоднішній день є одним із наймолодших житлових масивів міста. Його назва походить від його розташування, оскільки мікрорайон знаходиться за річкою Саксагань. Але хоч район і молодий особливо сучасних парків і скверів де місцеві жителі могли б відпочити на його території немає.

Тому активний мешканець Кривого Рогу Щербак Олег, який є депутатом від “Слуги народу”, і є і  депутатській групі “Кривий Ріг за сім’ю” подав пропозицію. На його думку будівництво скверу на виділеній ділянці дозволить не просто створити комфортну та сучасну зону для відпочинку, а й загалом покращить вигляд всього мікрорайону Зарічний, покращить природний стан, території якого на даний момент занедбано, а також загалом створення скверу дозволить покращити інфраструктуру міста. 

Для мешканців мікрорайону здійснення даного проекту це ціла можливість у майбутньому урізноманітнити своє дозвілля, у сквері можна буде проводити різноманітні соціально-культурні та інші заходи. Це надає району привабливості, а криворіжці які проживають на Зарічному змогу насолоджуватися відпочинком поблизу будинку, і не виїжджати в інші місця.

Криворіжці дуже активно підтримали ідею Щербака Олега і за недовгий час прохання набрало всю необхідну 1000 голосів, тож далі буде розглянута депутатами Міськради Кривого Рогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.