Середа, 29 Травня, 2024

Найбільша у місті реклама демонтована

25-го листопада було демонтовано найбільшу рекламу, яка розміщувалася на вулиці Волгоградській. Демонтаж здійснювали працівники комунальної служби. Ця реклама провисіла на будівлі протягом десяти років. Працівниками було проведено пошуки власника даної конструкції, але де вони увінчалися успіхом. Це означає, що гігантський банер провисів весь цей час без будь-яких дозвільних документів. Далі на kryvyi-rih-future.

Цей банер провисів ціле десятиліття в Саксаганському районі на вулиці Волгоградській на фасаді одного з будинків, що знаходиться біля дороги. Площа цієї рекламної конструкції становила шістсот квадратних метрів і вона була найбільшою в місті. Демонтаж здійснювало десяток працівників комунальної служби. Спочатку вони розрізали рекламну конструкцію, а потім почали знімати з будівлі за допомогою крана. Демонтаж здійснювався відповідно до всіх правил. На розміщення цієї реклами не було жодного дозвільного документа і до того ж на рекламі не було спецкоду, що давало б підтвердження тому, що конструкція розміщена законно.

Цю гігантську рекламну конструкцію почали демонтувати за зверненням громадської організації до відділу з питань реклами Міськвиконкому Кривого Рогу. Ті в свою чергу попросили з’ясувати, чи є власник у даної конструкції, якщо немає, то відповідно демонтувати незаконну рекламу. Працівники відділу реклами розмістили відповідні оголошення щодо пошуку власника. Оголошення були розміщені протягом місяця, але вони не мали успіху. Тому відділ розпочав роботи з демонтажу.

У Кривому Розі вже протягом півроку триває активно боротьба з незаконно розміщеною рекламою. Співробітники відділу реклами також проводять збори, де розповідають представникам бізнесу про правила розміщення реклами по місту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.