Середа, 29 Травня, 2024

На Макулані може з’явитися зона відпочинку

14-го січня на сесії міської ради Кривого Рогу депутати обговорювали петицію, подану Колосовським Денисом від “Сили людей” на сайті Криворізької міськради. У петиції йшлося про створення нової зони для відпочинку для криворіжців, які мешкають на мікрорайоні Макулан. Крім створення зони для відпочинку в петиції йшлося і про впорядкування закинутої частини району Макулан. Далі на  kryvyi-rih-future.com.ua.

Благоустрій мікрорайону

Автор петиції вважає, що створення скверу зробить належний вигляд всього мікрорайону та покращить загалом інфраструктуру як самого мікрорайону так і міста. Крім цього автор в проханні наголосив на тому факті, що завдяки скверу на мікрорайоні Макулан можна буде проводити різні масові заходи.

У петиції автор Колосовський Денис просить про те, щоб занедбані території були очищені від зарослих чагарників, побудовані доріжки для пішоходів, поставлені лавочки для можливості відпочити, а також щоб були встановлені дитячі гойдалки, пісочниця та столи для гри в настільний теніс.

На мікрорайоні Макулан на сьогоднішній день проживає більш ніж 10 тисяч жителів, які просто змушені їхати до центру міста, щоб відпочити, погуляти та якось провести своє дозвілля. Причиною тому, що цей мікрорайон розташований на околиці міста і не має жодної зеленої зони, яку  можна було б віддати.

Кому належить земля?

Територія на якій знаходиться житловий масив Макулан, фактично належить Міністерству оборони України та відповідно має цільове призначення – розміщення військового полігону. Але на цьому місці давно були збудовані багатоповерхові житлові будинки, дитсадки, навчальні заклади та дитячі майданчики. Після того, як будівництво мікрорайону завершилося, територію мали передати на міський баланс, але цього так і не сталося. Тому будь-яке питання, що стосується благоустрою житлового масиву досить проблематичне, але найголовніше, що цьому є рішення.

Чиновниками Кривого Рогу були неодноразово направлені звернення щодо різних питань до Міністерства оборони України, але у відповідь надходили лише формальні відповіді. Загалом Департаменту розвитку інфраструктури Кривого Рогу готовий взятися за створення місця для відпочинку для мешканців мікрорайону Макулан, у разі якщо Міністерство оборони України погодиться виділити територію для криворіжців під благоустрій.

Фракція “Слуга народу” на сесії міської ради Кривого Рогу 14 січня також підтримала петицію. У Центрально-Міському районі не так багато місць для відпочинку крім парку ім. Ф. Мершавцева, парку Гданцівського та парку ім. Ю. Гагаріна. А на Макулані проживає майже 10 тисяч криворожан, це сім’ї військовослужбовців і для них на житловому масиві з благоустрою нічого не зроблено, тому мешканці Макулана змушені їхати в центральні частини міста, де більше зон для відпочинку, щоб хоч якось провести дозвілля.

Петицію з благоустрою мікрорайону Макулан, автором якої є Колосовський Денис підтримали сорок шість депутатів Криворізької міської ради.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.