Середа, 19 Червня, 2024

Хто і за скільки буде демонтувати новорічні конструкції у парку Героїв?

Новорічні міські прикраси, які розміщені у криворізькому парку Героїв у планах демонтувати до кінця травня. На це було виділено кошти у розмірі 418 тисяч гривень. Про це стало відомо із офіційного сайту держзакупівель ProZorro. Докладніше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Від 19-го січня на порталі було висвітлено два тендери на надання послуг з демонтажу металевих святкових конструкцій, а також світлових міських прикрас на об’єкті в парку Героїв на проспекті Металургів. Замовником цієї послуги є комунальне підприємство “Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького”.

У першому тендері зазначено, що переможець аукціону зобов’язаний здійснити демонтаж усіх новорічних конструкцій та світлових прикрас у парку Героїв до 31 травня 2022 року за 98 тисяч гривень.

Тобто виконавець даної послуги буде зобов’язаний виконати перевезення перерахованих вище конструкцій та прикрас на спеціальне місце для подальшого зберігання, попередньо зібравши та завантаживши всі елементи в транспортний засіб та відправивши їх замість зберігання, після чого виконавець зобов’язаний виконати розвантаження всіх елементів новорічних конструкцій та прикрас вже на їх місці зберігання. Фактичне місце де будуть зберігатися всі новорічні прикраси та конструкції парку Героїв Кривого Рогу із замовником буде погоджено вже за фактом виконання послуг.

Заявки на участь у даному тендері можна буде подати до 09:00 ранку 4 лютого 2022 року.

У другому тендері викладено інформацію про те, що переможець аукціону зобов’язаний виконати послуги з демонтажу всіх конструкцій та прикрас у тому самому парку Героїв по проспекту Металургів, але вже до 31 березня.

Елементи конструкцій та прикраси, які надалі будуть придатні для використання, виконавець зобов’язаний передати на зберігання замовнику у місце, яке буде погоджено за фактом надання послуг.

Заяви на другий тендер приймаються також до 09:00 ранку 4 лютого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.