Середа, 29 Травня, 2024

Два варіанти будівництва гілки швидкісного трамваю у Кривому Розі

У Кривому Розі завдяки президентській програмі “Велике будівництво” заплановано масштабне будівництво нової лінії швидкісного трамваю, яке з’єднуватиме станцію “Зарічна” та станцію “Рокувата”. Всіми питаннями щодо нової гілки швидкісного трамвая у Кривому Розі займається Дніпропетровська облдержадміністрація. Далі на  kryvyi-rih-future.com.ua.

Для подальшої зручності та ознайомлення мешканців міста з можливими варіантами будівництва було представлено два варіанти прокладання лінії швидкісного трамваю.

Варіант траси – 1: передбачає двоколійну трамвайну лінію, яка розпочинатиметься від станції швидкісного трамваю “Зарічна”, що знаходяться за адресою мікрорайон 5-й Зарічний, вулиця Кресівська. Ця трамвайна лінія передбачає будівництво мостового переходу спеціально для трамвайного руху через річку Саксагань, тобто починаючи з вулиці Ватутіна та закінчуючи вулицею Мусоргського. Після чого по вулиці Мусоргського буде прокладено одноколійну лінію трамвая яка далі проходитиме по вулиці Тимірязєва, вулиці Конституційній та по вулиці Ватутіна та до вулиці Мусоргського, де біля залізничної станції “Рокувата” буде організований транспортно-пересадочний вузол.

Варіант траси – 2: також передбачає двоколійну лінію трамвая від станції швидкісного трамвая “Зарічна” з будівництвом мостового переходу для руху трамваю через річку Саксагань, але вулицею Ватутіна та вулицею Конституційною разом із розворотним кільцем на вулиці Сергія Колачевського, між вулицями Д. Войчишена та Перлинний. Транспортно-пересадковий вузол у планах також організувати біля залізничної станції “Рокувата”.

Тобто два варіанти різні тим, що у першому трамвайна лінія проходитиме вулицею Мусоргського та вулицею Тимірязєва, а у другому лінія піде вулицею Сергія Колачевського, де буде організовано розворотне кільце між вулицями Войчишена та Перлинною.

Починаючи з 30 грудня 2021 року та до 28 січня 2022 року мешканцям Кривого Рогу є можливість надати свої пропозиції щодо обсягів досліджень та деталізації, які мають бути у звіті з оцінки впливу будівництва нової гілки швидкісного трамвая на навколишнє середовище.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.