Середа, 29 Травня, 2024

Куди можна полетіти з Кривого Рогу

Місцезнаходження Криворізького аеропорту в 21 кілометрі від самого населеного пункту. З середини 1920-х років в перший раз були здійснені авіаційні перевезення з Кривого Рогу в інші міста України: Харків і Одесу. Далі на kryvyi-rih-future.

У місцевої влади були задумки на будівництво масштабного аеропорту, але на жаль, військові дії які розгорнулися в той час, завадили цьому. У цей непростий період на території Кривбасу розміщувалося кілька аеродромів, що належать як радянським, так і німецьким. У 1950-х роках на території Долгінцево було збудовано поселення для військових під номером 33 і разом з ним аеродром. Вже з 1959 року більш великі пасажирські перельоти і на більш велику відстань відбувалися в напрямку Києва, Дніпра, Запоріжжя та Черкас. У 1976 році на виїзді з Кривого Рогу був зведений новий аеропорт “Змичка”, на якому була асфальтована смуга для зльоту. Там щороку перевозили приблизно 6 тисяч людей. Через велике навантаження по перельотам, урядом було прийнято розпорядження про перенесення аеропорту в підходяще місце. І вже в 1979 році був відкритий в Лозуватці аеропорт “Кривий Ріг” той, який всі знають донині. У нього вже була відповідна злітна смуга з потрібним покриттям, він міг здійснювати прийом понад 400 осіб на годину.

Внутрішні рейси

Після остаточної реконструкції аеропорту 9 червня 2021, фірма з авіаперевезень Роза Вітрів включила внутрішній рейс з Києва до Кривого Рогу. Тепер криворіжці і люди з найближчих населених пунктів з комфортом можуть дістатися до столиці. Раніше це можна було зробити всього лише три рази в тиждень, але від недавнього часу перельоти зробили щоденними і до Києва можна літати хоч кожен день. З Кривого Рогу літак вилітає о 7:35, а прилітає в столицю о 8:30. У протилежному напрямку рейси здійснюються за графіком: Бориспіль 20:35 – Кривий Ріг 21:30. Через велику популярність рейси зробили щоденними, адже такі перельоти досить значно економлять час і завдяки таким графіком, можна зробити одноденну повноцінну поїздку до столиці, не витрачаючи кілька днів на переміщення іншим транспортом.

Ціна квитка на авіарейс стартує від 600 гривень в один напрямок, така ціна квитка буде при ранньому бронюванні, як мінімум за три місяці. Якщо купувати квиток ближче до дати вильоту, ціна починається від 1500 гривень тільки в один напрямок.

Міжнародні рейси

На даний момент це єдиний переліт який здійснюється в Криворізькому аеропорту. Раніше звідси стартували рейси до Туреччини та Єгипту. Переліт організовувала авіакомпанія «Onur Air», а квитки на рейс можна було придбати через туроператорів. У Даламан можна було дістатися за 2 години 10 хвилин, а в Шарм-ель-Шейх за 4 години. Це створювало більш комфортні умови для місцевих жителів і значно заощаджувало час і гроші туристів. В даний час ці рейси відклали на невизначений термін у зв’язку з пандемією короновірусу. За попередніми даними Криворізького аеропорту, перельоти за кордон планують повернути вже в наступному році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.