Субота, 25 Травня, 2024

Галереї та музеї Кривого Рогу

У Кривому Розі досить багато місць де можна культурно провести час, насолодитися творчістю артистів, художників, а також познайомитися ближче з історією міста і не тільки. Далі на kryvyi-rih-future.

Музей історії авіації при Криворізькому коледжі НАУ

Музей розташовується на самому кінці міста по вулиці Туполєва. Розгорнув свої двері заклад під самим небом в 1975 році, площа його становила 730 квадратних метрів. У музей потрапити можна тільки суботами з 9:35 до 12:00 години. Тут можна побачити авіатранспорт різної варіації, пасажирські літаки, вертольоти, а також легенду радянського кіно “Екіпаж” Ту-154. Також в авіапарку є літак Ту-114, який доставляв Микиту Хрущова до Америки в далекому 1959 році.

Помилуватися літаками можна за 80 грн для дорослого, за 50 грн – від 7 років до 16 років і за 30 грн – дітям до 7 років.

Галерея «Культурна Альтернатива»

Галерея перебуває на вулиці Олександра Поля 6 в Центрально-Міському районі і є першою приватною галереєю в місті. Відкрита відносно недавно в 2017 році, працює в суботу з 11:00 до 16:00 та щонеділі на годину довше до 17:00. У галереї можна побачити як і виставки картин різних художників, так і колекціонерів, краєзнавців і архітекторів. Вхід абсолютно безкоштовний.

Міський історико-краєзнавчий музей

Музей можна відвідати в Центрально-Міському районі по вулиці Каунаська 16-А. Приймає гостей він кожен день крім п’ятниці з 11:00 до 17:00. Вперше він відкрився для відвідувань в 1960 році. В асортименті музею налічується близько 54 тисяч різних виставкових об’єктів. Тут налічуються археологічні знахідки, різні експонати, фотографії та матеріали, завдяки яким можна ближче познайомитися з історією міста. Можна як і самостійно відвідати музей, так і записатися на екскурсію.

Ціна за вхід для дітей від 5 років, учням шкіл і студентам складе 15 грн, дорослий квиток – 20 грн, а екскурсійний квиток обійдеться в 55 грн.

Міський виставковий

Перебуває виставковий зал по вулиці Олександра Поля 1 в Центрально-Міському районі. Працює Щодня з 09:00 до 17:00 за винятком понеділка. Ця установа є комунальною, вхід платний. Тут систематично проводять виставки художників и фотографів як місцевих, так і з усієї України.

Музей залізничної слави Криворізького регіону

Перебуває музей в Довгинцівському районі в будинку 2 по вулиці Залізничників. Був відкритий у 2013 році і є наймолодшим з усіх музеїв в місті. Серед зразків є особливі альбоми видання яких датується 1909 і 1917 роками, і дуже багато інших рідкісних об’єктів. Заклад відвідують не тільки городяни, а й люди з інших міст.

Інтерактивний музей цікавої науки “Знаніум”

Заклад також перебуває в Центрально-Міському районі по вулиці Олександра Поля 12-А. Музей є першим в Кривому Розі, де можна контактувати з виставковими об’єктами, а все для того щоб ближче зрозуміти кожну науку. Вхід здійснюється за попереднім записом, а працює з в будні і вихідні дні з 09:00 до 20:00. Цей музей звичайно підійде для дітей, але також його можуть відвідати і допитливі дорослі, тут проводять різні хімічні шоу і квести.

Відео Криворізького історико-краєзнавчого музею

Галерея знаходиться на проспекті Металургів 5 прямо навпроти Криворізької міської ради під квітковим годинником. Графік прийому гостей в будні дні з 09:00 до 16:00.

Відкрилася у 2012 році і була першою в Україні 3D галерей при музеї. Тут можна побачити цікаві історичні відео про Кривий Ріг. Вартість вхідного квитка всього 20 грн для дорослої людини і 15 грн для дітей.

Музей історії комбінату «Криворіжсталь»

Музей був відкритий ще в 1984 році і зберігається в ньому майже 5 тисяч різних об’єктів.

Знаходиться музей комбінату по вулиці Домобудівників 10 в металургійному районі. У будівлі знаходиться три зали, в першому можна дізнатися про історію створення, у другому показані сучасні досягнення, а в третьому залі можна познайомитися з самим виробництвом.

Музей Михайла Мармера

Музей знаходиться в синагозі по вулиці Пушкіна 46 в Центрально-Міському районі.

Він присвячений єврейській культурі, а так само в ньому можна дізнатися історію Голокосту в Кривому Розі. Виставка складається з п’яти частин: час народу, душа народу, горе народу, катастрофа, відродження.

Музей АТО

Розташовується музей на площі Визволення 2 в корпусі Державного університету економіки і технологій. Тут знаходяться справжні об’єкти доставлені з зони АТО і ООС.

Музей бойової і трудової слави шахти «Родіна»

Про музеї нічого толком не відомо. З більшості відгуків в Google багато його не могли навіть знайти. У самому музеї можна ближче пізнати історію війни. Розміщується музей на вулиці Магнітогорська в Саксаганському районі і працює тільки вранці з 09:00 до 11:00.

Музей історії Криворізького національного університету

Музей був заснований в 1972 році, а знаходиться в Центрально-Міському районі по вулиці Пушкіна 37. У ньому можна познайомитися з розвитком університету, подивитися фото і презентації, музейні експозиції і колекцію мінералів.

Ковальська майстерня “Артіні”

Перебуває майстерня по вулиці Урожайна 3-Б в районі Смички. Сюди приходять на екскурсії жителі абсолютно різного віку, всі хочуть побачити незвичайні вироби ковалів. Познайомитися з самої кузнею та історією ковальського ремесла. Приймає гостей майстерня в будні дні з 08:00 ранку до 17:00 вечора, у вихідні не працює.

Музей гірничої техніки Північного ГЗК

По вулиці Маршака в Тернівському районі прямо серед площі розставлені музейні об’єкти гірничодобувної техніки. Вона захоплює своїми розмірами, екскаватори, електровози, бульдозери і багато іншого. Через те, що  музей знаходиться просто неба його можна відвідати в будь-який час.

ArtCraftOil

Знаходиться по вулиці Транспортній 1 в Довгинцівському районі. Це дуже Атмосферний заклад, виставкові роботи абсолютно на різні тематики і намальовані в різних образах. Тут також живописці проводять різноманітні заняття, майстер-класи та атр-вечори. Відвідати галерею можна попередньо записавшись, а графік роботи з понеділка по неділю 10:00 до 18:00.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.