Середа, 29 Травня, 2024

Як багатодітним сім’ям переселенців у Кривому Розі отримати допомогу?

З перших днів вторгнення російських військ на територію України у Кривому Розі активно видаються гуманітарні набори переселенцям та криворіжцям. До допомоги у Кривому Роззі долучилось багато різних організацій. Однією з таких криворізьких організацій яка видає набори допомоги під час військового стану є міська організація Червоного Хреста України. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Яку допомогу надає Криворізька організація Червоного Хреста України?

Криворізька організація Червоного Хреста допомога жителям міста та переселенцям, які евакуювались з гарячих точок, з перших днів повномасштабної війни Росії проти України.

Набори допомоги у Кривий Ріг міська організація Червоного Хреста в Україні постачає за сприяння Міжнародного товариства Червоного Хреста, а саме допомагає у постачанні продуктів у Кривий Ріг Австрійське товариство цієї організації.

У Кривий Ріг постачатимуть гігієнічні набори, а також продуктові. У продуктових наборах є всі необхідні продукти харчування довгого зберігання на перший час, а саме: борошно, олія, цукор, тушонка і консерви та інші продукти, які знадобляться сім’ям.

Хто може отримати допомогу від Червоного Хреста?

Допомога у вигляді гігієнічних та продуктових наборів від міської організації Червоного Хреста України можуть отримати багатодітні сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб, які зупинилися у Кривому Розі. Для отримання гуманітарної допомоги потрібен документ, що підтверджує статус ВПО.

Люди потребують різної допомоги

Постраждалі українці від агресії Російської Федерації вкрай потребують допомоги, як гуманітарної, так і психологічної та іншої. Їм важлива реабілітація та адаптація у новому місті. Упродовж усього військового стану з цим активно допомагала Криворізька організація Червоного Хреста. Люди, які евакуювалися в Кривий Ріг із зон активних бойових дій, звертаються до міської організації Червоного Хреста постійно. Тому в умовах воєнного стану дуже важливо продовжувати підтримувати постраждалих людей від агресії Російської Федерації.

Як отримати допомогу від Червоного Хреста?

Для отримання гуманітарного набору від Криворізької організації Червоного хреста необхідно багатодітному батькові з-поміж ВПО у Кривому Розі звернутися до центру видачі допомоги з відповідним документом. Центр видачі гуманітарної допомоги працює щодня з 10:00 ранку до 15:00. Детальну інформацію про видачу гуманітарних наборів багатодітним сім’ям ВПО від Криворізької організації Червоного Хреста можна дізнатись за номером телефону: (097)-381-57-90.

Окрім організації Червоного Хреста, у Кривому Розі допомогу можна отримати і від інших представників. Зокрема, переселенцям у Кривому Розі допомагають із одягом та продуктами харчування різні благодійні фонди, міські організації, релігійні громади, місцева влада, а також небайдужі криворіжці. Дізнатися про надання допомоги можна безпосередньо звернувшись до організації чи на офіційній сторінці представника у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.