Середа, 29 Травня, 2024

Де отримати продуктовий набір у Центрально-Міському районі?

Влада Кривого Рогу під час військового стану активно підтримує криворіжців, а також внутрішньо переміщених осіб, які знайшли тимчасовий притулок у Кривому Розі. Зокрема міська влада допомагає пільговим категоріям населення із забезпеченням їх продуктами харчування. Продуктовий набір мешканці Кривого Рогу можуть отримати у центрах допомоги у Центрально-Міському районі. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Хто може одержати продуктовий набір?

Продуктові набори можуть отримати певна кількість криворіжців, які належать до пільгової категорії. Для цього жителям Кривого Рогу, які належать до цієї категорії населення необхідно зареєструватися та отримати свою допомогу – бокс із продуктами.

Хто надає допомогу?

Продуктові бокси надаються безкоштовно пільговим категоріям населення Кривого Рогу. Вони були попередньо закуплені за кошти, виділені з міського бюджету.

Як організовано надання допомоги у пунктах Центрально-Міського району?

Видача гуманітарних наборів у Кривому Розі незахищеним категоріям населення було організовано у період воєнного стану. В цей час вже було кілька хвиль видачі продуктових наборів криворіжцям. У першу хвилю продуктові бокси видавали лише 22 пільговим категоріям криворіжців. У період другої хвилі видачі гуманітарної допомоги список пільговиків, які можуть одержати продукти трохи розширили. Зокрема, отримувати гуманітарну допомогу від міської влади стало можливо для:

  • інвалідів другої групи;
  • сімей, у яких є непрацюючі особи з інвалідністю третьої групи;
  • сімей, у яких проживають люди зі статусом “дитина війни”;
  • пенсіонерів, які одержують мінімальні виплати від держави.

У Центрально-Міському районі проживають більш ніж 9 тисяч криворіжців, які належать до цих пільгових категорій.

Де можна отримати допомогу у Центрально-Міському районі?

Продуктові набори криворіжці пільгових категорій можуть отримати у Центрально-Міському районі у п’яти пунктах видачі:

  1. У Центрально-Міській гімназії на вулиці Першотравневій, 16. Додаткову інформацію можна дізнатися за номером телефону: (097)-554-10-16;
  2. У Криворізькій гімназії №10 КМР на вулиці Чумацька,6. Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: (097)-554-10-34;
  3. У КЗШ І-ІІІ ступенів № 12 по вулиці Алмазна, 3. Додаткову інформацію можна дізнатися за номером телефону: (097)-554-10-18;
  4. У КЗШ І-ІІІ ступенів № 85 на мікрорайоні Всебратське-2, 65б. Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: (097)-496-23-82;
  5. У дитячому садку № 195 на вулиці Миколи Ходича, 7. Додаткову інформацію можна дізнатися за номером телефону: (096)284-19-96.

Пункти надання гуманітарної допомоги працюють щодня о 08:00 ранку до 17:00 вечора. У продуктовому наборі криворіжці можуть отримати продукти тривалого зберігання, такі як: консерви, цукор, борошно, крупи, макарони, соняшникова олія та згущене молоко.

Крім Центрально-Міського району, гуманітарну допомогу криворіжці пільгових категорій можуть отримати і в інших районах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.