Середа, 29 Травня, 2024

Де криворіжці можуть отримати продуктовий набір?

Жителі Кривого Рогу незахищених категорій населення можуть одержати продуктові набори. Спеціально для цього під час воєнного стану у місті було організовано 25 пунктів видачі гуманітарної допомоги. Продуктові набори криворіжцям незахищених категорій населення видаються абсолютно безкоштовно. Вони були закуплені в рамках міської соціальної програми коштами міського бюджету. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Хто може одержати продуктовий набір?

Продуктові набори у 25 пунктах допомоги видають криворіжцям незахищених категорій населення, а саме: військові та воїни-інтернаціоналісти, багатодітні сім’ї, матері одинаки, криворіжці з інвалідністю та сім’ї, які мають дітей з інвалідністю. Отримати допомогу можуть понад 35 тисяч мешканців Кривого Рогу відповідних категорій. Ознайомитись із повним списком тих, хто може отримати допомогу, можна на офіційному сайті Криворізької міської ради. Крім того, криворіжці з інвалідністю, які отримують соціальну допомогу “Догляд вдома” можуть не приходити за допомогою до пункту, а просто зателефонувати співробітнику соціальної служби з яким співпрацюють та отримати продуктовий набір на будинок за погодженням дати та часу.

Які продукти можна отримати?

Криворіжці відповідної пільгової категорії у пунктах видачі допомоги можуть отримати продуктовий набір, який складається з:

  • муки -1,8 кілограм;
  • крупу пшеничну або ячну по 2 кілограми;
  • соняшникова олія – 1 пляшку;
  • згущене молоко – 1 банку;
  • законсервоване м’ясо та кашу з м’ясом – 2 штуки;
  • макарони – 1 кілограм.

Всі продукти видаються незахищеним категоріям населення Кривого Рогу абсолютно безкоштовно за поданням паспорта. Одна сім’я Кривого Рогу може отримати один продуктовий набір. Сім’ї, які вважаються багатодітними, можуть отримати 2-5 продуктових наборів. Кількість залежить від розміру сім’ї.

Де можна отримати продуктовий набір?

Таке нововведення було реалізовано у рамках соціальної програми Кривого Рогу під час воєнного стану. Завдяки фінансуванню бюджету Кривого Рогу, мешканці міста, які належать до незахищених категорій населення, можуть отримати допомогу у вигляді продуктових наборів абсолютно безкоштовно.

Для видачі гуманітарної допомоги у Кривому Розі у кожному районі було організовано кілька пунктів. Усього по місту їх налічують 25. Працюють пункти видачі продуктових наборів щодня з 08:00 до 17:00 вечора.

Продуктовий набір може отримати кожен криворіжець пільгової категорії, який звернувся до центру. Тому створювати ажіотаж та величезні черги не слід. Для того, щоб дізнатися детальну інформацію організації пунктів видачі продуктових наборів для незахищених категорій населення, можна звернутися за номерами телефонів Контактного центру Кривого Рогу: 15-20 або 0 (564)-99-15-20. Також детальну інформацію про роботу пунктів видачі продуктових наборів можна дізнатись на сайті Контакт центру. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.