Субота, 25 Травня, 2024

Різновиди столиків для манікюру

Манікюрний салон – завдання не з легких і підходити до нього потрібно з повною відповідальністю. У цій ситуації важливо не лише потурбуватися про пошук приміщення, а й про придбання високоякісного та професійного обладнання. Величезне значення має професійний стіл для манікюру.

Чіткого поділу даних товарів немає, умовно їх прийнято розподіляють на такі групи:

  1. Економ. Мають невелику кількість полиць для зберігання інвентарю, доступні за ціною. Найкраще рішення для новачків.
  2. Стандартні. Найпопулярніші конструкції серед споживачів. При середній якості мають безліч опцій: всі необхідні підставки та полиці, як правило, присутні.
  3. Люкс. Переважний варіант для тих, у кого на першому місці стоїть краса конструкцій. Споруди даної категорії мають оригінальне оформлення, присутні всі необхідні для роботи інструменти, але і обійдуться вони дорожче

На що звернути увагу під час підбору виробу

Незважаючи на те, що всі вищезгадані різновиди столів для манікюру відрізняються ціновою політикою та кількістю функціоналу, при їх доборі не варто нехтувати наявністю таких опцій:

  1. Вмонтована витяжка. Конструкція з витяжкою – дозволить убезпечити себе від сторонніх запахів та шкідливих сполук, що виділяються під час нарощування нігтів під час застосування складів з акрилу.
  2. Тумби. Досить зручно, коли споруда обладнана тумбами, куди можна помістити весь необхідний роботи інвентар і матеріал.
  3. Пилососи для столу. Цей агрегат допомагає не лише утримувати робочий куточок фахівця у чистоті, але й збирає небезпечні для здоров’я частинки акрилові матеріали. Як правило, як і всі нижчезазначені компоненти, купується окремо.
  4. Лампа. Для профілактики появи пошкоджень на руках та для кращого освітлення радять придбати лампу. Її штатив потрібно добре закріпити на столі, щоб з’явилася можливість направити промінчики світла в потрібному спеціалісту напрямку.
  5. Посудина для води. Цей предмет допомагає зробити кутикулу нігтьової пластини м’якшою перед проведенням процедур.

Якщо говорити про габарити, то оптимальним рішенням для великих приміщень будуть великі конструкції, а в мініатюрних салонах варто зупинити вибір на компактних спорудах.

У нашому онлайн магазині УкрСалон ви зможете придбати товар за найдоступнішими цінами в широкому асортименті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.