Середа, 29 Травня, 2024

У якому стані Криворізькі лікарні?

Нещодавно пройшов процес передачі лікарень у підпорядкування міста. Кривий Ріг, у свою чергу, проводить роботи з модернізації медичних закладів. Наразі йдуть будівельні та ремонтні роботи, у лікарні було закуплено сучасне обладнання, а у дев’яти міських лікарнях з’явилися системи забезпечення киснем. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

У 2019 році лікарні перейшли у підпорядкування міста Кривого Рогу, до цього моменту вони перебували у підпорядкуванні Дніпропетровської області. Лікарня №10 належала Придніпровській залізниці, а після перейшла місту у 2015 році.

Надіслані місту лікарні вдосконалюють, ремонтують, роблять комфортними та доступними для кожного. Кожна лікарня Кривого Рогу також стала самостійним суб’єктом господарювання та відповідно мають отримувати фінансування від НСЗУ.

Епідемія коронавірусу стала дуже складним випробуванням для медиків усієї країни. Влада Кривого Рогу у складний час надає медичним установам спеціальне обладнання, медикаменти, засоби захисту, а також що дуже важливо будуватися системи для забезпечення киснем у 9-ти медичних закладах. Адже через швидке поширення пандемії та сплеску захворюваності у лікарнях стала гостра потреба у забезпеченні хворих на кисень. Такі системи до 2006 року були встановлені в кожній лікарні, але після їх прибрали абсолютно з кожної лікарні країни. Зараз у Кривому Розі йдуть відновлювальні роботи даної системи в лікарнях №1, №3, №5, №7, №11, №16, №17 та в інфекційній лікарні. На даний момент місті киснем забезпечено майже 99% ліжок кованих лікарень.

За останні роки для медичних закладів Кривого Рогу було зроблено дуже багато, незважаючи на труднощі з фінансуванням. Було збудовано з нуля та реконструйовано 50 амбулаторій, було відкрито сучасний центр кардіології, в якому розмістили два аерографічні відділення в лікарні №9, а також удосконалено й інші міські лікарні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.