Середа, 29 Травня, 2024

Реорганізація гімназії №33, причини і чи це можливо?

Одна з мешканок Кривого Рогу подала петицію на сайт Криворізької міськради із проханням про реорганізацію гімназії під номером 33. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Раніше навчальний заклад, заснований у 1980-му році  був школою №33. Перепрофілювання школи в гімназію сталося у 2020-му році.

Наразі стоїть питання про те, що гімназію №33 відповідно до Плану заходів та вимог ЗУ “Про повну загальну середню освіту” мають знову перепрофілювати, але вже в початкову школу.

Виходячи з цього, активна мешканка Гапоненка Світлана і вирішила подати петицію місцевій владі з проханням переглянути цей План заходів з перепрофілювання. Навчальний заклад як гімназія, дуже зручний для учнів, і в першу чергу перепрофілювання порушує їхні інтереси. Через чергову реорганізацію не на краще більшість дітей доведеться продовжити навчання після закінчення молодшої школи в значно віддалених точках від місця проживання.

Тобто, якщо гімназію №33 перепрофілює під початкову школу, то після її закінчення учням та їхнім батькам доведеться шукати інший заклад освіти для здобуття вже середньої освіти. Але є більшість сімей у яких у школу ходять кілька дітей і вони різного віку, тобто можуть навчатися як і в початковій так і в середній школі. Батькам дуже зручно коли їхні діти здобувають знання в одному навчальному закладі, при реорганізації школи батькам буде дуже складно та незручно відправляти молодших та старших дітей у різні школи.

Крім цього в гімназії №33 дітей навчають 27-м педагогів. У разі перепрофілювання вони можуть втратити свою роботу, у гіршому випадку це призведе до безробіття.

Саме тому Гапоненко Світлана і звернулася до місцевої влади з проханням переглянути План заходів щодо подальшого функціонування криворізьких установ загальної середньої освіти з урахуванням умов ЗУ “Про повну загальну середню освіту” на 2021-2024 роки.

Станом на 21-е січня петиція криворожанки набрала 888 підписів із 1000 необхідних для подальшого розгляду депутатами Криворізької міськради.

Віддати голос за петицію можна за посиланням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.