Середа, 29 Травня, 2024

Що потрібно знати про соціальне таксі у Кривому Розі?

У Кривому Розі вже багато років успішно працює проект “соціальне таксі”, призначений для маломобільних жителів міста. Криворізьке соціальне таксі здійснює перевезення пільгових категорій населення до соціальних, культурних, медичних та інших установ. Поїзди в соціальному здійснюватимуться зі спеціальним обладнанням, яке забезпечує комфортне переміщення криворіжців з інвалідністю. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Про проект “соціальне таксі”

Проект “соціальне таксі” у Кривому Розі було запущено ще 2014 року. Тоді міська влада на базі комунального підприємства “Будинок милосердя “Затишок” створила диспетчерську службу таксі. У 2015 році на території Кривого Рогу функціонувало близько 14 соціальних таксі. Автомобілі були спеціально переобладнані для поїздок криворіжців з інвалідністю. Таксі доставляло маломобільних криворіжців у необхідне для них місце абсолютно безкоштовно.

Спочатку проект “соціальне таксі” надавав послуги виключно дорослим криворіжцям пільгової категорії. Але у Кривому Розі ще станом на 2015 рік значилося близько двохсот дітей-інвалідів, які пересувалися на колясці. Тому міська влада Кривого Рогу ще у 2015 році значно розширила список тих, хто може скористатися послугами соціального таксі.

Соціальне таксі зазвичай викликають заздалегідь. Іноді бували надто довгі черги і криворіжцям доводилося замовляти транспорт майже за два тижні. Проект “соціальне таксі” був призначений для транспортування маломобільних криворіжців у різні міські установи, такі як:

  • лікарні;
  • банки;
  • нотаріальні контори;
  • різні офіційні установи;
  • культурно-розважальні заклади та заходи.
Перше соціальне таксі у Кривому Розі.

Як скористатися послугами соціального таксі?

Слід зазначити, що послугами криворізького соціального таксі можуть скористатися криворіжці, які стоять на обліку в управліннях праці та соціального захисту та не мають власного автомобіля.

Деякі пільгові категорії криворожан можуть скористатися послугами соціального таксі лише кілька разів на місяць, наприклад:

  • чотири поїздки на місяць доступні для: криворіжців, у тому числі і дітей, які пересуваються за допомогою інвалідних крісел; хворим на злоякісні утворення, які не в змозі самостійно пересуватися;
  • двома поїздками на рік можуть скористатися: малорухливі криворіжці;
  • безлімітними поїздками можуть скористатися: діти, які хворі на дитячий церебральний параліч та злоякісні пухлини, скористатися таксі також можна на стадії ремісії.

Усі перевезення здійснюються безкоштовно. Для цього влада Кривого Рогу спеціально заклала кошти до міського бюджету. Замовити соціальне таксі необхідно щонайменше за два дні до поїздки. Залишити заяву можна за номером телефону: +380 (97) 001 38 68.

Криворізьке соціальне таксі надає свої послуги пільговим категоріям мешканців міста у будні. У суботу, неділю та святкові дні соціальне таксі не здійснює перевезень. Винятком може бути, якщо криворіжцю з інвалідністю медичний заклад видав направлення на лікування, оздоровлення чи операцію в інше місто, і він їде або приїжджає з нього до Кривого Рогу на залізничну станцію, автостанцію та інше, міське соціальне таксі зможе його транспортувати у будь-які дні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.