Середа, 29 Травня, 2024

Новий логотип Довгинцівського району

Всякий район в Кривому Розі має свою емблему з відповідним символом, який представляє місцевість.

Довгинцівський район, як відомо, наймолодшим районом з усіх семи інших. Заснований він був в 1979 році його територія займає 5305 гектари, а чисельність жителів досягає до 101 тисячі осіб. Далі на kryvyi-rih-future.

Що зображено на лого

Кожне місто в країні і відповідно його райони мають свій унікальний потенціал, який необхідно постійно розвивати і виявляти його. Це допомагає підняти впізнаваність місцевості і в цілому репутацію, залучити більший потік туристів, підняти привабливості території та навіть залучити інвестиції.

Тому для підняття іміджу і впізнаваності району місцеві жителі взялися за розробку нового сучасного лого. Над ідеєю творці працювали близько шести місяців. За основу логотипу взяли головну станцію Кривого Рогу, яка щодня зустрічає сотні криворіжців, які повертаються  і туристів, а також служить прикрасою району через свої надзвичайно красиві архітектурні форми Будівля Довгинцівського вокзалу також включено в топ найкрасивіших споруд всієї країни, люди часто його порівнюють з пряниковим будиночком з якоїсь казки.

Будинок залізничної станції вибрали неспроста, адже саме з нього бере початок район, він є дуже значущим об’єктом в історії всього Кривого Рогу.

Розроблений логотип планують застосовувати у всій друкованої продукції і всюди де будуть згадки про Довгинцівський район. Це будуть робити для того щоб асоціації з цією місцевістю сформувалися у кожного жителя міста.

Звідки пішла назва Долгинцево

Станція Долгинцево почала своє функціонування ще в далекому 1884 році поблизу селища з назвою Катеринівка.

Своє найменування станція придбала завдяки прізвища власника села в якій вона розміщувалася – Довгинцево. У його володіннях були як і землі села так і землі біля нього, сюди і увійшла станція.

З початку 20 століття при залізничній станції почала працювати школа, яка навчала майбутніх залізничників, при школі функціонувало і гуртожиток в якому часто розміщувалися робочі. У той час в депо було вісімдесят паровозів і близько 250 людей які там працювали. Тут була створена бібліотека, з південного боку було прибудована нова будівля. З 1917 року станція і її господарство пережило кризу, але до 1920-у році відновилося і продовжує розвиватися по справжній момент.

Станція мала кілька найменувань. Станція Долгинцево вона була з 1884 року по 1965 рік, після чого їй дали нове – Кривий Ріг-Сортувальний. Так вона профункціоніровала 16 років до 1979 року, після чого їй дали найменування, яке вона носить донині.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.