Субота, 25 Травня, 2024

Згодом у Кривому Розі з’явиться додаток «Карта криворіжця»

1 травня у Кривому Розі запровадили проїзд у комунальному транспорті за який не треба платити. Єдиною умовою є наявність «Карти криворіжця», яку можуть отримати жителі міста з офіційним місце проживання. Дана Програма запровадження такого проїзду є вперше для України, тому місту є чим пишатися. До того ж, цю обіцянку висловив покійний мер Кривого Рогу – Костянтин Павлов у передвиборчій кампанії та реалізував під час правління. Під час реалізації Програми з бюджета Кривбасу виділили 116 млн грн. Так, щоб їздити і не платити, необхідно мати при собі «Картку». Даний проект дозволяє криворіжцям зекономити кошти хоча б на транспорті, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Однією з переваг «Карти криворіжця» – це безоплатний проїзд в комунальному транспорті. До того ж, її отримати можна також безкоштовно. Більш того Карта видається й дітям, завдяки чому батьки можуть слідкувати за дитиною під час її перебування на навчанні.

Крім того, невдовзі на платформах з’явиться мобільний додаток – «Карта криворіжця». Він надасть змогу містянам відслідковувати розклад руху місцевого транспорту, криворіжці зможуть отримати знижки на ліки та замовити їх онлайн у комунальних аптеках, зручно та швидко оформити компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг. А школярі, у свою чергу, зможуть безготівково розраховуватися за харчування в навчальних закладах. Щодо транспорту, то додаток зможить вам згенерувати найшвидший та найзручніший шлях дістатися із пункту А до пункту Б.

Розробка додатку ведеться для можливості завантажити із платформ: iOS та Android. Наразі остаточної дати виходу офіційної версії додатку не має, але вже всі чекають з нетерпінням.

Усі хто ще не придбав Картку, можна звернутися за телефонами: (0800) 21-32-55 та (0564) 62-04-22.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.