Середа, 29 Травня, 2024

З Кривого Рогу курсуватиме новий дизель-потяг

Вже на початку 2022 року на українські колії виїде найсучасніший дизель-потяг. Він складатиметься з трьох вагонів, а маршрут його буде прокладено через Долинську-Кривий Ріг-Апостолово-Херсон-Вадим-Миколаїв, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Деталі інформації

Про цю інформацію стало відомо з поста Міністра інфраструктури Курбакова А. розміщеного у Facebook. Де він повідомив, що наступного року вже в перші місяці буде запущено новий тривагонний дизель-потяг, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі. Такий транспорт буде запущено на головні неелектрифіковані міжрегіональні маршрути країни. Однією з точок маршруту буде Кривий Ріг. Найсучасніший поїзд рухатиметься у напрямку Долинська-Кривий Ріг-Апостолово-Херсон-Вадим-Миколаїв. Пасажиропотік, який перевозитиме дизель-потяг на рік, становитиме приблизно 95-ть тисяч людей.

Якісні перевезення пасажирів просто неможливі без відновлення поїздів. Завдяки “Великому будівництву” найближчим часом буде збудовано та оновлено 650 спальних вагонів, 80 сучасних електричок, 60 удосконалених поїздів та 12 поїздів спеціально для “Інтерсіті”.

Крім цього, відродження “Укрзалізниці” не є можливим без впровадження масштабних інфраструктурних програм. Одним із таких проектів може стати будівництво нової лінії, яка зв’язуватиме Київ та Варшаву. На цьому етапі вивчаються всі можливості для впровадження цього проекту. Польща виявила також зацікавленість у цьому проекті.

Як повідомляє Міністр інфраструктури на майбутні два роки, вже є план дії для залізниці і для виконання цього плану є все необхідне. За його словами, за два роки “Укрзалізницю” буде не впізнати. Це буде повне перетворення.

Ще один проект “Великого будівництва” у Кривому Розі

Ще один проект цієї програми торкнувся авіасполучення. У Кривому Розі йдуть роботи з повного вдосконалення та відновлення аеровокзалу Кривого Рогу. У рамках “Великого будівництва” тривають роботи з реконструкції терміналу та злітно-посадкової смуги. Обновиться сама будівля аеропорту, буде нова пожежна система, вентиляція, опалення, електрика та інше, а також будуть замінені вікна та двері та аеропорт стане доступним для людей з обмеженими можливостями.

Ремонтні роботи терміналу будуть розбиті на два етапи. Спочатку виконуватимуть ремонтні роботи терміналу, який розрахований на 400-та осіб, а потім приступлять до робіт у будівлі, де пасажиропотік розрахований на 100-о осіб. У планах закінчити всі роботи та запустити аеропорт у 2023-му році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.