Середа, 29 Травня, 2024

У Лозуватці скоро з’явиться сучасна зона для відпочинку

Завдяки ЦГЗК компанії Метінвест та його фінансовій підтримці у Лозуватці продовжились роботи зі створення паркового простору для всіх мешканців цього району. За виконанням та координацією всіх робіт стежить організація “Криворізька фундація майбутнього”. Далі на kryvyi-rih-future.

Як створювався проект створення парку

Така ініціатива реалізується за результатами раніше проведеного конкурсу. У конкурсі на найкращий дизайн майбутньої зони відпочинку безпосередньо брали участь мешканці самої Лозуватки. Участь взяли понад сто місцевих жителів, які подали найрізноманітніші ідеї для створення простору для дозвілля. Після чого з місцевими жителями було проведено збори та обговорено те, яким має бути нове та сучасне місце для відпочинку. Після чого жителями було обрано остаточний варіант із запропонованих ідей.

Як повідомляють в організації “Криворізька фундація майбутнього” даний проект для мешканців Лозоватки є дуже важливим. Це було видно на зустрічах, які співробітники організації проводили разом із мешканцями Лозуватки. І під час яких з великим хвилюванням вони вибирали ту саму ідею, зважували всі за і проти, оскільки новий простір для відпочинку має сподобатися і підійти кожному мешканцю, не дивлячись на його вік.

На якому етапі виконуються роботи зі створення нового парку

Вже незабаром жителі Лозуватки зможуть порадіти новій зеленій зоні.

Зараз на місці створення нового парку прокладають доріжки, висаджують вже дорослі дерева такі як: клен, кримські сосни, слива, барбарисові кущі та багато інших рослин. Для того щоб рослини добре закріпило своє коріння, їх спеціально висаджують перед зимовими холодами і морозами.

Минулого року до складу громади Лозуватки увійшло ще тридцять два населені пункти, а це більш ніж вісімнадцять тисяч жителів. ЦГЗК було виділено додаткове фінансування на розвиток громади, що утворилася. Тому такі спільні проекти як сучасний парк для мешканців Лозуватки будуть довго служити.

Відповідний меморандум про партнерство та співпрацю між ЦГЗК та громадою Лозуватки було підписано ще у березні поточного року. Це партнерство дозволить розвинути інфраструктуру в населеному пункті, підтримати роботу культурних, медичних та освітніх закладів, а також створити нові та сучасні суспільні простори.

Як повідомляє генеральний директор ЦГЗК Шевчик Д., компанія Метінвест вже не вперше підтримує мешканців Кривого Рогу. Компанія систематично сприяє розвитку територій та покращенню якості життя криворіжців.

Громада, що нещодавно об’єдналася, є досить молодою і тільки починає свій розвиток, а таке партнерство і співробітництво допоможе створити багато чого доброго і корисного для жителів Лозуватки. Особливістю створюваних комфортних умов є те, що комфорт має бути для кожного мешканця поза віком, чи то молодь, дитина чи старше покоління.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.