Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Кривому Розі прийняли бюджет на 2022 рік

У цьому році міська влада Кривого Рогу вирішила прийняти бюджет раніше, ніж у попередні роки. Так, 24 листопада на сесії міської ради проголосували за прийняття кошторису на 2022 рік. 47 присутніх депутатів віддали голос «за». Таким чином, бюджет прийняли, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Проєкт рішення про встановлений бюджет Кривого Рогу передбачає, що доходами є сума в розмірі понад 9 млрд грн., де загальний – понад 7 млрд грн, а спеціальний фонд – 636 тисяч грн. Видатками є сума в розмірі понад 9 млрд грн, де загальний – понад 8 млрд грн, спеціальний – понад 1,5 млрд грн.

Одним із основних надходжень до фонду загального призначення є доходи фізичних осіб, відсоток якого становить 56. 37% – це місцеві податки та збори, до яких входять плати за землю, податки на нерухоме майно, транспортний податок, єдиний податок, туристичний збір та рентна плата.

Видатки на 2022 рік  запланували суму, що сягає 9,7 млрд грн.

У той же день депутати міської ради прийняли рішення про вартість харчування школярів у закладах освіти. «За» проголосували 50 депутатів. Нова вартість харчування почне діяти з 1 січня 2021 року.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.