Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі квітковий годинник вийшов з ладу

Квітковий годинник у Кривому Розі показує просто чорний прямокутник.

Встановлений величезний годинник у парку Героїв вздовж проспекту Металургів знову вийшли з ладу. Технічна поломка з цим арт-об’єктом у Кривому Розі трапляється зовсім не вперше, а це досить регулярне явище. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

 Ось як більше ніж тиждень на квітковому годиннику Кривого Рогу не працює табло з інформацією, на якому зазвичай відображалася температура повітря, дата та час.

Відповідальні особи з міського департаменту розвитку інфраструктури щоразу висувають різні причини поломки інформаційного табла. Коли квітковий годинник влітку вийшли з ладу, то причиною поломки була дуже висока температура повітря, коли поломка сталася в осінній період, то причиною збоїв була висока вологість повітря. Зимовий збій у квітковому годиннику пояснюють різкими перепадами температури атмосферного повітря.

Слід зазначити, що Криворізький квітковий годинник є найбільшим у світі квітковим квітом. У парку Героїв на проспекті Металургів він був встановлений 22-го серпня 2011 року, спеціально до 20-го ювілею Незалежності України.

Діаметр циферблату біля квіткового годинника становить 22 метри, а на самому годиннику розташовують більш ніж 22 тисячі квіток шести різних видів. У центрі квіткового годинника розміщено герб Кривого Рогу. З огляду на досить значні розміри квіткового годинника і стрілки, в механізмі спеціально передбачена монорейка, по якій стрілки і здійснюють рух. У денний час щогодини квіти відзначають дзвоном, а вночі вони світяться. Табло над годинником показує дату, час і температуру.

У 2012-му році під квітковим годинником було відкрито відеогалерею Криворізького історико-краєзнавчого музею.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.