П’ятниця, 26 Квітня, 2024

Як живуть переселенці в одному із гуртожитків Кривого Рогу?

Через війну, яку розпочала Росія проти України та всього українського народу, мирні жителі країни були змушені покинути свої рідні будинки та евакуюватися із зони бойових дій до більш безпечних регіонів України. Кривий Ріг для більшості біженців із гарячок точок став другим будинком. Тут місцеві жителі від початку війни дбають про вимушених переселенців і постійно допомагають чим можуть. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Житло для внутрішньо переміщених осіб у Кривому Розі

Хтось із біженців приїжджає до Кривого Рогу та зупиняється у родичів, хтось винаймає квартиру, а когось розміщують у Кривому Розі в одному з університетських гуртожитків.

З перших днів війни Державний університет економіки та технологій розміщував у своєму гуртожитку внутрішньо переміщених осіб. Біженцям надавалася вся необхідна допомога, а також надавалась гуманітарна допомога. У міру заселення до гуртожитку університету керівництво помітило, що переселенцям украй необхідні елементарні речі – це тепла вода та чистий одяг. А оскільки в гуртожитку проживають переважно мами разом з маленькими дітьми, яким необхідне регулярне прання великої кількості одягу, керівництво вирішило запропонувати небайдужим криворіжцям допомогти зі стиралками та бойлерами.

Таким чином небайдужі жителі Кривого Рогу змогли зібрати фінансову допомогу та придбати побутову техніку для вимушених переселенців, які мешкають у гуртожитку Державного університету економіки та технологій: бойлери та пральні машини,. Пральні машинки для переселенців у гуртожиток придбали на п’ять та десять кілограмів. А бойлери, у свою чергу, керівництву університету вдалося придбати для комфортного проживання переселенців у гуртожитку за ціною виробника в одному з міських магазинів у гуртожиток для біженців купили чотири бойлери на 100 літрів та один на 150 літрів.

Завдяки небайдужій громаді Кривого Рогу переселенці, які були змушені залишити рідні будинки через агресію Росії, зможуть комфортно мешкати у Кривому Розі. Крім цього внутрішньо переміщеним особам Державний університет економіки та технологій надає і гуманітарну допомогу: одяг та продукти.

Як переселенцю потрапити до гуртожитку?

Із зон активних бойових дій продовжують їхати мирні жителі України, триває евакуація населення з гарячих точок, тому біженці й надалі зупинятимуться у Кривому Розі. За період військових дій у гуртожитку оселилося близько 70-ти біженців, з них у гуртожитку проживає 16-ть дітей. Щодня до університетського гуртожитку ще заселяється від п’яти до десяти людей.

Щоб біженцям отримати притулок у Кривому Розі, необхідно звернутися до центру розподілу біженців до комунального закладу культури “Народний дім” по вулиці Криворіжсталі, 52.

Тут також надають допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Задати побутові питання можна волонтерові Катерині за номером телефону: 0(98)-784-53-20.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.