Середа, 29 Травня, 2024

Роботи з ремонту автобану від 173 кварталу до Піонера виконані вже на 80%

Масштабна реконструкція автобану, яку здійснюють по вулиці Едуарда Фукса добігає кінця, обсяг робіт виконано на 80%. Оновленою дорогою вже в один і інший бік пересувається автотранспорт. Відновився попередній графік руху комунального транспорту. Раніше підрядникам було зроблено зауваження щодо комфортності переміщення для людей з обмеженими можливостями та мам із візками. Усі недоліки були усунені, а інфраструктура тепер доступна всім категорій населення. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Регулярний контроль виконаних робіт

Ще кілька років тому практично кожен підземний та надземний переходи не були призначені для людей з обмеженими можливостями, для мам, що гуляли з візками. На кожному переході були високі бордюри, а в підземному переході незручний спуск для сучасного візка, не кажучи вже про людей з обмеженими можливостями. Але поступово міською владою усувається ця проблема, підземні переходи модернізуються, а на пішохідних переходах укладатиметься плавний спуск замість бордюр.

Міська влада контролює цей аспект і по вулиці Едуарда Фукса, де проходить масштабний ремонт автотраси. Також міською владою перевірятиме як здійснюються роботи з оснащення всіх зручностей для всіх категорій населення на зупинках та парковках.

Доступність для кожного

На даний момент у місті укладають нові та сучасні дороги, встановлюють і нове, найкраще освітлення. Також зараз не можна обійтися без велодоріжок, тому це також є важливим аспектом при капремонті доріг. У комплексі робіт роблять зручні тротуари, зупинки, гарну розмітку та дорожні знаки. Міська влада прагне до того, щоб у місті були комфортні умови для абсолютно  кожного мешканця, особливо для мешканців Кривого Рогу, які є маломобільними.

Автобан по вулиці Едуарда Фукса, який капітально ремонтують, регулярно перевіряють представники місцевої влади. Піскун О. та Вілкул О. особисто провели перевірку місця капітального ремонту та з’ясовували наскільки доступно та комфортно людям, які пересуваються на візку, а також мам з немовлятами. Після цієї перевірки були сформовані нові будівельні рекомендації. Після цього робітники виправили всі зауваження. Працівниками після зроблених зауважень були знижені бордюри біля новозбудованих паркувань, щоб маломобільні криворіжці могли без проблем переміщатися від автомобіля до тротуару і навпаки. Також додатково буде встановлено плавні спуски на зупинках.

Окреме питання стоїть до підприємців. Відповідно до закону там де є тротуар і функціонує будь-який магазин, кіоск та інше, власник зобов’язаний самостійно забезпечити всі умови доступності для людей з обмеженими можливостями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.