Субота, 25 Травня, 2024

Як вибрати аналітичні ваги

Аналітичні ваги лабораторні – це вимірювальні прилади, які використовуються в лабораторіях, аптеках, в різних сферах промисловості, ювелірній справі для високоточних вимірювань. Кожен аналіз матеріалів починається зі зважування. Результат таких обстежень може залежати від якості і техніки проведення, тому похибка вимірювання ваги повинна бути мінімальною. Якщо проводиться розрахунок маси матеріалів на фермі, то ваги варто придбати і вологомір зернових.

Раніше всі користувалися механічними пристроями, але виробники зробили величезний крок і створили електронні ваги, з можливістю вимірювань до десятитисячних знаків після коми. Також змінилася і конструкція, для приладів були розроблені спеціальні прозорі стінки у вигляді коробки з дверцятами. Така технологія дозволила убезпечити зразки від подихів повітря, попадання пилу і бруду на чашу приладу. Деякі моделі мають в комплекті гирі для калібрування, противібраційний підставки та інші доповнення.

Розрізняють електронні та механічні види приладів. Механічні вже не так популярні, тому що дають неточні дані та мають складну техніку зважування. Електронні – більш затребувані, служать довше та мають більше функцій.

До кожного пристрою додається інструкція та відповідні документи, в яких прописані правила використання ваг, вимоги до приміщення і робочого місця.

На що потрібно звернути увагу при виборі вимірювальних приладів

 Перед тим, як купувати аналітичні ваги, потрібно вивчити модельний ряд, визначитися з функціями пристрою або звернутися за допомогою до фахівців. Насамперед, при виборі варто врахувати:

  • розміри обладнання та платформи для зважування;
  • наявність прозорої ширми, яка забезпечує захист зразкам при вимірюванні;
  • максимально допустиму масу для зважування;
  • якість матриці дисплея. Вони бувають: ЖК светоизлучающие, вакуумні флуоресцентні;
  • наявність підсвічування і простого інтерфейсу;
  • можливість підключення приладу до ПК;
  • функціонування від мережі або від акумуляторної батареї;
  • спрощену калібрування (юстування).

Практично всі моделі мають однакові функціями: зважування в процентах, усереднюються опція, контрольне вимірювання ваги. Вибираючи аналітичні ваги, не потрібно шукати дешеві, адже якість буде відповідне. Такі прилади будуть давати збої і неточні результати.

Переваги придбання аналітичних ваг в «Хімтест Україна +»

Вибір вимірювального устаткування дуже непросте завдання. Існує безліч виробників, моделей, серій, видів з різним функціоналом. Де ж купити аналітичні ваги за нормальною ціною. Пропонуємо звернутися за допомогою в компанію «Хімтест Україна +». Співробітники мають багаторічний досвід і допоможуть підібрати обладнання по всім заявленим вимогам. Зробити це можна, зайшовши на сайт і заповнивши форму. Менеджер передзвонить і уточнить всі деталі, допоможе оформити замовлення.

Ціна на електронні аналітичні ваги залежить від багатьох факторів. Вартість розраховується залежно від класу пристрою, виробника, функціональних особливостей. Портал «Хімтест Україна +» піклується про своїх клієнтів і надає гарантію, а також доставку в усі регіони країни. Якщо потрібна додаткова допомога в калібрування, установці, навчанні, наші фахівці з радістю допоможуть.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.