Середа, 29 Травня, 2024

Проїзд у криворізьких маршрутках подорожчав

Нещодавно по всій країні прокотилася хвиля на підвищення вартості проїзду в міських маршрутках. Проїзд подорожчав у багатьох містах таких, як Львів, Харків, підняли вартість міських перевезень і в столиці, а також у невеликому містечку Вінниці до 10 гривень. У Дніпрі ціна варіюється від 10 гривень до 12 гривень. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

З грудня місяця криворіжців також чекає підняття ціни на міські маршрутні перевезення, але всього лише на 1 гривню. Разом проїзд у маршрутках підніметься з 7 гривень до 8 гривень.

Зростання ціни на перевезення може бути пов’язане з подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, а також розповсюдження пандемії ковіду та обмеженнями карантину, оскільки перевозити пасажирів в умовах карантину дозволено лише на сидячих місцях. Тому показник рентабельності маршрутних перевезень за цей період значно впав.

Найдорожчі ціни на перевезення маршрутками в Україні, звичайно ж, у столиці. Вона, безперечно, посідає перше місце в цьому рейтингу. На другому та третьому місці за вартістю проїзду міста Харків та Дніпро. У Кривому Розі вартість проїзду в порівнянні з іншими містами є середньою. Але варто відзначити той факт, що Кривбас можна назвати соціально орієнтованим містом, оскільки для криворіжців у комунальному транспорті проїзд є абсолютно безкоштовним. Така програма єдина в Україні та діє вона у Кривому Розі з травня 2021 року. Міська влада до бюджету міста заклала суму, яка покриває проїзд у комунальному транспорті, а криворіжці тим часом можуть переміщатися містом у муніципальному транспорті по “Картці криворіжця” безоплатно. Таке вже передбачено і на 2022 рік.

Кривий Ріг став поряд із провідними європейськими країнами, такими як Естонія та Люксембург. Де так само раніше було впроваджено програму з безкоштовних міських перевезень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.