Середа, 19 Червня, 2024

Міська підтримка закладів культури Кривого Рогу

Цього року завдяки тому, що міська влада Кривого Рогу підтримує розвиток культури, у місті буде втілено ще три проекти з удосконалення культурних об’єктів Кривого Рогу. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

На 2022 рік у планах влади Кривого Рогу капітально відремонтувати фасад школи мистецтв №2, закінчити реконструкцію фасаду музшколи №10, а також утеплити будівлю та капітально відреставрувати фасад будівлі Криворізького історико-краєзнавчого музею.

Наприкінці минулого року міська влада Кривого Рогу з міського бюджету виділила кошти на реконструкцію будівлі музшколи №4. Слід також зазначити, що за останні роки влада міста намагається покращити матеріально-технічну базу установ культури Кривого Рогу. Щороку проводяться капітальні ремонти у різних міських школах мистецтв та інших закладах культури, змінюють дахи та оновлюють внутрішні приміщення будівель, встановлюють нові системи опалення, змінюють електрику, а також вікна та двері. Крім модернізації самих будівель для закладів культури купують із міського бюджету  спеціальне музичне обладнання, на яке вже було спрямовано майже 14,1 мільйона гривень.

Також необхідно наголосити на тому, що у Кривому Розі функціонує виняткова система творчої освіти, починаючи від початкового рівня і закінчуючи найвищим рівнем. А саме це 18-ть шкіл мистецтв, у яких здобувають творчу освіту практично 7 тисяч маленьких криворіжців, а також це Криворізький обласний професійний коледж, факультет мистецтв КДПУ.

Торік із бюджету Кривого Рогу на розвиток культури у місті було направлено 327,9 мільйона гривень. Якщо порівнювати виділені кошти минулого будинку з 2022 роком, то вони цього року збільшилися практично на 20%. Слід підкреслити, що кошти з міського бюджету виділяються на заклади культури для забезпечення працівників заробітною платою, комунальних потреб, на ці кошти утримуваються 3-и міські театри, історико-краєзнавчий музей, а також його філія, виставковий зал, міські бібліотеки у кількості 46-и об’єктів, палаци культури у кількості 10-ти об’єктів, 13-ть музшкол та 3-и худшколи, а також 2-і школи мистецтв та 3-и комунальних підприємства. Минулого року за дані кошти у Кривому Розі було організовано близько 40-а різних фестивалів та конкурсів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.