Середа, 29 Травня, 2024

Де здобути ІТ-освіту у Кривому Розі?

Кривий Ріг – місто, яке славиться своїми багатими надрами, промисловістю, гірською та металургійною справою. Саме у Кривому Розі знаходиться одна із найсильніших баз, де можна здобути гірську освіту. Але крім цього, у Кривому Розі можна здобути непогану освіту в галузі ІТ. Тут є як школи, так і спеціальності в університетах, коледжах та ІТ-курси. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Кривий Ріг – місто не тільки гірників та металургів

Інформаційні технології є однією з галузей, що найшвидше розвиваються у світі. Однак необхідність у кваліфікованих фахівцях у цій галузі зростає щороку. Кривий Ріг є привабливим містом, не лише для тих, хто хоче пов’язати своє життя з гірничо-металургійною діяльністю, а й для тих, хто бажає здобути освіту у сфері ІТ. Зокрема, у місті є багато нових ІТ-компаній та освітніх закладів, які забезпечують досить високий рівень ІТ-освіти у Кривому Розі.

За ІТ-освітою у Кривий Ріг

Звичайно ж, найголовнішим джерелом здобуття ІТ-освіти є вищі навчальні заклади. У Кривому Розі є кілька університетів, де можна здобути освіту в галузі ІТ:

 • Криворізький національний університет – є одним із найбільших університетів міста. Тут пропонують широкий вибір спеціальностей у сфері ІТ таких, як: цифрові технології, комп’ютерна інженерія, комп’ютерні науки, технології та інше;
 • Державний університет економіки та технологій – тут можна здобути освіту у сфері ІТ за такими спеціальностями: інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки, інше;
 • Криворізький відокремлений підрозділ Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій – пропонує освітню програму з комп’ютерної інженерії.

Окрім університетів у Кривому Розі є кілька коледжів, де можна здобути освіту в галузі інформаційних технологій. Також у місті є спеціалізовані ІТ-школи такі, як:

 • “It Step School”;
 • “l, Code Club”;
 • “IT-start”;
 • інші.

Тут кожен охочий може отримати інтенсивний курс з програмування та знайти інші корисні ІТ-навички. Всі ці школи пропонують різні курси програмування, веб-дизайну, мобільної розробки та інших галузей ІТ-сфери.

Також у Кривому Розі можна знайти велику різноманітність онлайн-курсів та вебінарів, які допоможуть поглибити знання у галузі інформаційних технологій. Насамперед такі курси можуть бути корисними для тих, хто не має змоги відвідувати очне навчання.

Ще у Кривому Розі знаходиться одна з провідних приватних комп’ютерних академій – “Комп’ютерна академія ШАГ”. Тут можуть здобути освіту абсолютно всі, як діти, так і дорослі. Дорослі в академії можуть отримати знання для майбутніх професій у сфері розробки програмного забезпечення, в галузі комп’ютерної графіки та дизайну, а також мережі та кібербезпеки. Діти тут можуть відвідувати приватну школу з ухилом на інформаційні технології. Окрім цього, академія пропонує дуже широкий асортимент інформаційно-технологічних курсів:

 • по розробці сайтів;
 • у галузі інтернет-маркетингу;
 • у сфері дизайну;
 • програмування;
 • тестування.

Попри те, що Кривий Ріг промислове місто та споконвіку тут готували висококваліфікованих спеціалістів у галузі гірничо-металургійної справи, освіта в місті за багато років дуже добре розвинулася. Тому у 21 столітті тут можна здобути хорошу освіту й у сфері інформаційних технологій. У місті представлений дуже широкий вибір навчальних закладів та освітніх програм у галузі ІТ.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.