Понеділок, 15 Квітня, 2024

Нова кімната психологічної реабілітації у Кривому Розі

Завдяки тому, що щороку у Кривому Розі проводиться конкурс “Громадський бюджет” у 2021 році ТЦ у Тернівському районі для своїх опікунів створив нову сенсорну кімнату, в якій можна здійснити психологічне розвантаження. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Про громадський конкурс

Влада Кривого Рогу постійно дбає про менш захищених криворожан, не виняток і люди похилого віку. Незважаючи на те, що в країні загострилася економічна криза через поширення епідемії коронавірусу, склалися різні ситуації та економічні випробування, у Кривому Розі була повністю збережені мережі соціальних установ, які надають послуги підтримки криворіжців похилого віку. Для таких криворожців є дуже важливими турбота та підтримка. У Кривому Розі в рамках міського конкурсу “Громадський бюджет” реалізується не один соціально-значущий проект. 2022-го року буде втілено вісім таких соціальних проектів з міського бюджету на їх реалізацію буде виділено практично 2,4 мільйона гривень.

За шість років існування конкурсу “Громадський бюджет” у Кривому Розі було втілено у життя 19 соціально значущих проектів. Окрім цього з бюджету міста було виділено близько 20 мільйонів гривень за які у місті облаштували приміщення соціальних установ, було замінено вікна та двері, встановлено автономне опалення, зроблено утеплення та багато іншого.

Про територіальний центр та проект

Послуги територіального центру у Кривому Розі отримують приблизно три тисячі криворіжців. Серед цього числа 270 осіб перебувають на обслуговуванні в денному відділенні і саме для них було реалізовано проект під назвою “Сенсорна кімната психологічного розвантаження для пенсіонерів та людей з інвалідністю Тернівського району”. Завдяки здійсненню такого проекту відвідувачі територіального центру можуть зняти свою психоемоційну напругу. Таке розвантаження є дуже важливим для криворіжців з інвалідністю та літнього віку. Завдяки цьому створюється затишна атмосфера, так звана зона психологічного комфорту.

Для територіального центру у Тернівському районі дана перемога у міському конкурсі та реалізація соціально-значущого проекту є не першою. Центр вже третій рік поспіль бере участь та виграє гранти на реалізацію ідей. Наприклад, у 2020-му році було втілено жити проект під назвою “Обладнання актової зали для літніх людей Тернівського району”. Минулого року центр виграв конкурс з проектом “Обладнання сучасної соціальної майстерні для людей похилого віку та осіб з інвалідністю”, його реалізація планується на поточний 2022-й рік.

Крім міських конкурсів, центр завдяки співпраці з німецькою спільнотою GIZ минулого року отримав спеціальне крісло в якому відбувається психологічне розвантаження, спеціальний масажний ролер, тридцять велосипедів, а також шість комплектів комп’ютерної техніки та багато іншого.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.