Субота, 25 Травня, 2024

Незабаром нові трамваї курсуватимуть Кривим Рогом

Станом на сьогодні технічний стан трамваїв у Кривому Розі у дуже поганому стані. Більшість вагонів уже давно перевищили свій експлуатаційний термін, їхній вік у середньому становить сорок років. Далі на kryvyi-rih-future.

Нещодавно була спроба закупити трамваї для Кривого Рогу та Дніпра. У Кривому Розі мало з’явитися 18-ть нових трамваїв, із зручностями для кожної категорії населення. У трамваях мало бути кондиціювання, підігрів, відеоспостереження та інше, але покупка так і не відбулася, оскільки до аукціону було допущено менше двох фірм.

Але нещодавно 7-го грудня 2021-го року було підписано угоду на іншу покупку нових вагонів, а також ремонт трамвайних колій по вулиці Соборності. Ця інформація доступна на офіційному порталі міськвиконкому Кривого Рогу.

Нові лінії на вищевказаній вулиці будуть безшумними, трамвайні вагони відповідатимуть усім міжнародним вимогам і зроблять переміщення містом для криворожан більш доступним та комфортним.

Закуплять п’ятнадцять найновіших трамвайних вагонів, на три менше, ніж у попередній закупівлі, але при цьому буде здійснено ремонт трамвайної лінії, і мешканцям вулиці Соборності трамвайний шум не доставлятиме дискомфорту. Трамваї будуть сучасні та доступні для кожного мешканця Кривого Рогу.

На даний момент у комунальному підприємстві “Швидкісний трамвай” на балансі знаходиться 143-и одиниці трамвїв для перевезень пасажирів. Це разом узяті вагони, які їздять як під землею, так і на її поверхні.

Крім цього до 2023-го року в Кривому Розі збирається побудувати нову трамвайну гілку, що з’єднує два пункти “Зарічний” та “Рокувату”. Лінія становитиме майже десять кілометрів, а виділять на цей проект 3,8 мільярда гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.