Середа, 29 Травня, 2024

Нові правила переказів в ПриватБанку. Чи готові криворіжці до таких змін?

З недавнього часу в Приватбанку були введені зміни на перекази з картки на картку. Тепер всі, хто обслуговується в даному банку в тому числі і криворіжці можуть здійснювати не більше ніж сто грошових переказів в місяць по території України, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Чим навіяні нововведення?

Такі переклади дуже зручні, їх можна зробити миттєво за допомогою свого смартфона навіть не встаючи з дивана. Такою послугою щомісяця користується більше ніж сім мільйонів жителів країни, але з досліджень банку в основному ці перекази здійснюються в особистих цілях і ліміт таких перекладів для одну особу не перевищує ста переказів на місяць. Тому банк в рамках законодавства вирішив встановити даний ліміт в сто перекладів на місяць для того щоб протистояти відмиванню грошових коштів. Число переказів відраховують з початку місяця першого числа і до останнього тридцятого чи тридцять першого числа.

Як бути з благодійністю?

Але що ж робити тим хто отримує на карту благодійні перекази на лікування та інше? В такому випадку одержувачу таких перекладів необхідно звернутися на гарячу лінію банку за номером 3700 або в чат-онлайн банку через особистий кабінет на комп’ютері або ж з додатка на смартфоні, де банківський співробітник попросить прикріпити посилання або відповідний документ, які підтверджують благодійність або волонтерство. Після чого протягом робочого дня для карти встановлюється безлімітний режим для прийняття переказів.

Як бути онлайн-продавцям?

Зараз безліч жителів всієї країни, так і криворіжців роблять собі додатковий заробіток в інтернеті продаючи різноманітні товари, починаючи від хенд-мейту, меду, фруктових чіпсів, закінчуючи цілими речовими онлайн-бутиками.

Більшість з таких людей офіційно не зареєстровані як підприємці і отримували гроші за товар на звичайну фізичну карту. Але як відомо така діяльність повинна бути законною і банк вирішив припинити всю діяльність незаконних торговців установивши ліміт в сто переказів на місяць. Тому якщо онлайн-продавці захочуть продовжити свою діяльність їм необхідно відкрити рахунок підприємця і зареєструватися офіційно, після чого продовжити свою діяльність. В іншому випадку отримувати перекази на звичайну фізичну карту вони не зможуть.

Нова функція мобільного додатка банку

Не так давно ПриватБанк зробив анонс оновленого додатка для iPhone. Користувачі даного пристрою тепер можуть здійснювати заздалегідь замовлення квитків. Функція яка здійснює автоматичне відстеження квитків зможе самостійно здійснювати покупку потрібних квитків, що дозволить заощадити час на пошуки потрібного квитка і не тільки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.