Середа, 29 Травня, 2024

На об’єкті “Великого будівництва” у Кривому Розі вже з’явилася чаша басейну

У Кривому Розі завдяки програмі “Велике будівництво” вже восени 2022-го року має з’явитися абсолютно новий і сучасний басейн. Басейн становитиме 25-метрів і водночас водний комплекс зможе відвідувати сто криворіжців. А розміщений басейн буде у Центрально-Міському районі по вулиці Олександра Поля, 32 на місці колишньої школи №20. Докладніше на  kryvyi-rih-future.com.ua.

Зараз басейн перебуває на активному етапі будівництва. Генеральним підрядником є ​​ТОВ СК “Стройінвест”.

З останніх будівельних робіт які були виконані на об’єкті, то працівники вже встигли відлити чашу 25-ти метрового басейну на 6-ть доріжок. Було відлито майже 140 метрів кубічних бетону і в цьому процесі було задіяно двадцять фахівців. Про цю інформацію стало відомо від прес-служби самого забудовника.

Незабаром тут з’явиться цілий комплекс площею 3664, 4 метри квадратних, який зможе одночасно приймати сто відвідувачів. Сама будівля буде дуже нестандартною і з унікальним архітектурним рішенням.

Сам басейн буде розрахований на 6 доріжок, з глибиною від 1,2 метрів до 1,8 метрів. Очищатиме басейн дуже сучасна система з очищення води. Дах буде мембранним, всередині будівлі буде проведено сучасне опалення, яке дозволить віддавати тепло максимально, але при цьому мінімально споживати енергії.

Також всередині комплексу буде облаштовано рецепцію, вестибюль, тренажерний зал, роздягальні та тренерські, душові, медичні приміщення, гардероб, буфет, приміщення для охорони та адміністрації, зону для відпочинку відвідувачів водного комплексу, а також інші технічні приміщення.

Басейн буде доступний абсолютно кожному мешканцю та гостю Кривого Рогу, у тому числі й маломобільним людям та людям з обмеженими можливостями. Для них будівля водного комплексу буде оснащена пандусами, витягами для спуску в басейн, а також спеціальними місцями на трибунах.

Територія навколо водного комплексу також буде впорядкована, будуть висаджені зелені клумби, з’являться місця для паркування та малі архітектурні форми.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.