Неділя, 16 Червня, 2024

Місце великої концентрації аварій. Криворіжці просять владу встановити світлофор

Вимога про встановлення світлофора на перехресті, яке знаходиться на 5-му Зарічному по вулиці Електрозаводська, з’явилася у вигляді петиції на сайті Міськради, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Ініціатива місцевої мешканки

Це звернення до влади написала та подала криворожанка Крупа Наталія на сайті Міськради.

У петиції вона пише про те, що на перетині вулиці Електрозаводської та об’їзної дороги  Р74 дуже жвавий трафік. До того ж ця вулиця Електрозаводська служить в’їздом та виїздом з об’їзної траси. На даній ділянці за місяць кілька разів трапляються дуже сильні аварії за участі двох-трьох автомобілів. Практично щоранку відбуваються невеликі зіткнення, оскільки це перетин до всього ще є місцем де розвертаються тролейбуси. Огляд дороги через різні насадження і стовпи поблизу дороги, досить обмежений, а рух на цьому відрізку залишається неврегульованим.

Мешканка Кривого Рогу відзначила, що через це гостро стоїть потреба у забезпеченні належного рівня безпеки на цій ділянці дороги як і для самих криворіжців, так і для гостей міста.

Тому зі слів криворожанки дуже важливо і вкрай необхідно встановити світлофор, який би регулював дуже жвавий рух, а також дуже важливим є нанесення розмітки та розробка плану з освітлення небезпечної ділянки дороги в нічний час.

Обґрунтування такої вимоги

У петиції на офіційному сайті міськради активна мешканка Кривого Рогу Крупа Наталія виклала обґрунтування вимог місцевих мешканців щодо встановлення світлофора.

У першому обґрунтуванні йдеться про те, що поблизу цього перетину вулиць день у день відбувається масштабний рух, а потреба монтажу світлофора з урахуванням обсягів руху транспорту вже передбачений НСУ ДСТУ 4092-2002.

Другим приводом є те, що водії регулярно не беруть до уваги звичайні правила дорожнього руху, їздять на великій швидкості, не беруть до уваги знак STOP і намагаються якнайшвидше пролетіти перехрестя.

Третій аргумент, що виїзд на головну дорогу вулицю Електрозаводську дуже утруднений. Через це там часто утворюється велике скупчення машин, створюються величезні пробки.

Четверте обґрунтування пов’язане з тим, що неподалік цієї вулиці проводитися будівництво нового торгового комплексу Епіцентр і на даний момент навантаження на трасу збільшено за рахунок вантажівок, та іншої будівельної техніки.

Тому криворіжанка і пропонує встановити світлофор, який би дозволив регулювати рух і розвантажити трасу, відповідні знаки дорожнього руху, які повідомляли автомобілістам про небезпечну ділянку. На думку активної мешканки Кривого Рогу, це питання дуже актуальне як і для криворіжців, так і для місцевої влади. А розумним вирішенням наболілого питання буде встановлення регулюючого світлофора на перетині вулиці Електрозаводська біля мосту, що проходить над обїзною дорогою.

На даному етапі петицію криворожанки підтримали понад триста дев’яносто мешканців Кривого Рогу. Для подальшого розгляду депутатами Міськради петиції необхідно набрати тисячу голосів від криворожан. Голосування триватиме до третього лютого 2022 року, а проголосувати можна за посиланням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.