Середа, 29 Травня, 2024

Кривий Ріг у рейтингу міст України

Згідно рейтингу, що міститься на сайті «Місто України», де публікують поточні результати голосування за краще місто України, то Кривий Ріг займає почесне 25 місце. До того ж, першими п’ятьма кращими стали: Івано-Франківськ – перше місце, Кам’янське – друге, Харків – третє, Мелітополь – четверте і п’ятий є Ізмаїл. Далі на kryvyi-rih-future.

Чим славиться Кривий Ріг?

Кривий Ріг славиться тим, що він є найдовшим містом не тільки в Україні, а й у всій Європі. Хоч наше місто є промисловим, але туристів хоч відбавляй. Це передбачується зокрема тим, що з кожним роком зростає популяризація промислового туризму, відповідно і попит на нього. Кривий Ріг є серцем промисловості та марсіанською пам’яткою, що створювалося людиною протягом багатьох років. Дані пам’ятки є дивовижним і вражають своєю фантастикою. Місто входить до тих, що представляє промисловий туризм Європи.

Але є і негативні відгуки про місто, адже екологія території славиться свою забрудненістю. Промислові об’єкти Кривого Рогу виділяють речовини у повітря, що викликають захворюваність його жителів.

Кривий Ріг продовжує відбудовуватися та його території з’являються нові торгівельні комплекси, будинки та інше, а це вказує на зростання попиту в цьому. Криворіжці готові витрачати гроші на розваги та їжу. Триває і відбудова місцевих автошляхів, оновлення садочків та шкіл.

Щодо освіти, те не є секретом те, що до міста приїжджають іноземці задля отримання знань. Так, Кривий Ріг славиться Криворізьким національним університетом, Криворізьким педагогічним університетом, Криворізьким політехнічним коледжем та Державним університетом економіки та технологій.

Щодо праці, то робочі місця у Кривому Розі є, і на одному з сайтів вакансій, їх у місті налічують 1 119, а середня заробітна плата по місту становить 13 768.

Голосування за краще місто України наразі ще триває, віддати свій голос можна тут.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.