Середа, 29 Травня, 2024

Під Кривим Рогом невдовзі з’явиться нова амбулаторія

Поблизу Кривого Рогу у селі Красне триває процес модернізації однієї із сільських будівель. Звичайну стару двоповерхову будівлю взялися оновлювати для того, щоб після  в неї переїхала амбулаторія і медицина для місцевих жителів була комфортною і доступною. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

На цьому етапі роботи з реконструкції будівлі для майбутньої амбулаторії підходять до стадії завершення. Слід зазначити, що крім того, що в оновлену будівлю переїде амбулаторія, там ще зможуть жити чотири сім’ї молодих фахівців. Про цю інформацію стало відомо від прес-служби Дніпропетровської ОДА.

Крім Криворізького району у всій Дніпропетровській області з початку 2021 року збудували з нуля 16-ть сільських амбулаторій. Щодо села Красне під Кривим Рогом, то цю будівлю реконструюють, а не будують з нуля. Раніше будинок функціонував як гуртожиток, тепер це буде модернізована сільська амбулаторія. Дніпропетровська ОДА займалася питанням про те, щоб медицина була доступна для кожного, щоб людям не доводилося їздити по 15 кілометрів у центр Кривого Рогу за медичними послугами, а щоб ці послуги були поруч із їхнім будинком.

Раніше в селі під Кривим Рогом амбулаторія ніколи не мала свого приміщення. Лікарі вели прийом прямо у сільській раді, і в одному кабінеті доводилося здійснювати всі процедури: перев’язки, ЕКГ та інші.

Для комфорту як і мешканців села, так і лікарів було прийнято рішення реконструювати старий занедбаний будинок колишнього гуртожитку в нову амбулаторію. На даному етапі будівельні роботи вже добігають кінця. Усередині будівлі виконано сучасний ремонт, зовні утеплено, зараз там проводять прибирання та закінчують зварювальні роботи на сходах.

Окрім цього будівля нової амбулаторії обігріватиме нова твердопаливна котельня, яка працює на пелетах. Кабінети в амбулаторії зробили просторі та дуже світлі. Сімейний лікар тепер вестиме прийом окремо, а також окремо буде кабінет для перев’язувальної та лабораторії.

В амбулаторії функціонуватиме денний стаціонар, фізіотерапевтичне відділення, а також буде відкрито аптеку. Слід зазначити, що мешканці села Красне за ліками їздять до Кривого Рогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.