Середа, 29 Травня, 2024

Криворіжці, що вакцинувалися двома дозами зможуть отримати 1000 гривень

Наразі в Кривому Розі та на території усієї країни запроваджена масова вакцинація населення від коронавірусної хвороби. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

15 листопада Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян, у тому числі й жителів Кривого Рогу та закликав вакцинуватися. До того ж, він дав обіцянку про те, що держава зробить виплату в розмірі 1000 гривень тим, хто пройшов два етапи вакцинації. Тобто зробив вже два щеплення від коронавірусної інфекції.

Такая програма заохочування полягатиме у тому, що прямісінько у додатку «Дія» криворіжці зможуть отримати обіцяну виплату: 1000 грн. Ті, хто не має заслону також отримають виплату. Всього держава виділить у 2021 році три мільярда гривень на реалізацію даного проекту. Вона розпочнеться вже 19 грудня. 

Фото: BBC

Отримати виплату зможуть і у 2022 році, коли ж таку суму виділять на початку року.

Дану 1000 гривень криворіжці зможуть витратити на похід у кіно, спортзал, квиток до культурних закладів, квиток для подорожі. 

Дану програму запускають з метою заохочення населення вакцинуватися та оберігти криворіжців та усіх криворіжців від COVID-19. 

Наразі в Кривому Розі можна вакцинуватися п’ятьма видами препаратів на вибір, серед яких: Вакцина BioNTech, Pfizer; Вакцина BioNTech, Pfizer; Вакцина Oxford, AstraZeneca; Вакцина Oxford, AstraZeneca; Вакцина компании Johnson & Johnson; Вакцина компании Moderna.

До того ж, у Кривий Ріг зараз на піці ураження городян інфекцією, тому місто знаходиться у червоній зоні, що передбачає відвідування різноманітних закладів лише з зеленим сертифікатом, тобто з двома дозами щеплення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.