Субота, 25 Травня, 2024

Хто візьметься за ремонт підземного переходу на 95 кварталі?

У Кривому Розі у планах було проведення повного, масштабного ремонту підземного переходу на площі Горького, 9. На цю реконструкцію з міського бюджету було виділено майже 57 мільйонів гривень. В аукціоні взяли участь дві фірми. На даному етапі фірма, яка запропонувала надати свої послуги за меншу вартість, очікує прийняття рішення тендерного комітету. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

До кінця 2021 року Управлінням капітального будівництва міськвиконкому Кривого Рогу було проведено тендер на закупівлю проектно-вишукувальних робіт для аварійних конструкцій підземного переходу на 95-му кварталі з нежитловими приміщеннями.

На аукціоні переможцем стало ТОВ “Сім проект”, яке запропонувало виконати послуги з розробки проекту за 1 мільйон 087 тисяч 091 гривню 34 копійки.

Підземний перехід, який знаходиться за адресою площа Горького, 9 досить довгий час перебував у поганому та аварійному стані. Майже всі щаблі поламані, відбиті, на яких немає покриття у вигляді плити, стіни обшарпані. Капітального ремонту тут не було давно, іноді проводитись лише косметичний, підфарбовують стіни підземного переходу.

У підземному переході на 95-кварталі буде демонтовано всі оздоблювальні матеріали, здійснено роботи з відновлення бетонних щаблів, а також оздоблення сходів. Усередині підземного переходу буде замінено підлогу гранітними плитами, зроблено гідроізоляцію як у підземних переходах на площі Визволення та Центрально-Міському ринку. Буде оновлено систему водовідведення та водопостачання.

Стіни підземки 95-го кварталу будуть зроблені з найміцнішого оздоблювального матеріалу – керамограніту. Також буде встановлено LED-освітлення, система відеоспостереження, локація з охороною та санвузол.

Біля входу та виходу в підземний перехід будуть зроблені спеціальні антивандальні навіси та двері, які відчинятимуться в обидві сторони. Окрім цього, підземний перехід на 95-му кварталі завдяки реконструкції стане доступним кожному жителю міста, включаючи людей з обмеженими можливостями, а на стінах переходу будуть розміщені спеціальні покажчики напрямку руху.

Закінчити усі роботи планується у грудні поточного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.