Середа, 29 Травня, 2024

Фінансова підтримка ОСББ містом. Що передбачено на наступний рік?

Протягом поточного року міською владою здійснювалася підтримка ОСББ та криворіжців, які проживають у багатоповерхових будинках. Фінанси виділялися на оновлення ліфтової системи, термомодернізацію житлових будівель, а також заміну старих вікон. Цю програму з підтримки ОСББ передбачили і на 2022 рік і крім того наступного року допомога буде значно збільшена. Далі на kryvyi-rih-future.

На що будуть виділені гроші у 2022-му році?

Велику суму на майбутній рік у порівнянні з поточним виділено на проект “Теплий дім”. Дане фінансування збільшено майже вдесятеро. Допомога, що виділяється на ОСББ, піднялася в півтора рази, а кошти виділені на відшкодування кредитів збільшилися більш ніж у два рази.

На території Кривого Рогу вже немає такого багатоповерхового будинку, який входив би у власність міста, або ж йому підкорявся. Усі будинки стали власністю своїх мешканців. Багато криворіжців зробили ОСББ. Але при цьому влада Кривого Рогу розуміє той факт, що мешканцям багатоквартирок навіть при об’єднанні в ОСББ буде не під силу зробити той самий ремонт ліфта або замінити дах, тому всіма силами намагається допомогти оновити житло криворіжців і зробити його комфортним.

Незалежно від економічного стану України, Кривий Ріг передбачив на майбутній рік усі програми-допомоги для криворіжців багатоквартирних будинків, і навіть більше фінансування на ці проекти буде у 2022 році збільшено. Місцева влада прагне до того, щоб будинки криворіжців були теплими та комфортними.

У Кривбасі втілюються такі програми-допомоги для ОСББ, які вже в більшості інших міст нашої країни не діють або припинені через брак фінансів. Особливо у Кривому Розі серед мешканців багатоквартирних будинків проводиться місцевий конкурс під назвою “Теплий дім”, відшкодовуються кредити з енергоефективних заходів та багато іншого. Усі заходи постійно розширюються.

Енергозбереження

Наступного року особливу увагу міська влада приділяє енергозбереженню будинків криворіжців. У 2022-му році з бюджету Кривбасу будуть направлені кошти на відшкодування кредитів на заходи щодо енергоефективності у житловій галузі, а це ОСББ та ЖБК. Наступного року передбачено термомодернізацію ста сімдесяти багатоквартирних будинків криворіжців.

Крім цього, буде масштабовано програму “Теплого дому” та підтримку ОСББ. Наступного року проекти передбачатимуть заміну старих вікон у під’їздах будинків криворіжців. Ця програма буде впроваджена практично в 900-т багатоквартирних будинках.

Завдяки підтримці міста та впровадженню таких програм криворіжці можуть ремонтувати свої будинки в повному обсязі, змінювати дахи, вікна, цілі системи опалення, ліфтові системи, ремонтувати електрику, систему доставки води, міжпанельні шви та багато іншого. І що головне об’єднання мешканців самостійно обирають які роботи необхідно провести в їхньому будинку та є прямим одержувачем фінансових коштів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.