Субота, 25 Травня, 2024

Де у Кривому Розі можна знайти новорічний настрій?

Раніше повідомлялося про те, що Кривий Ріг дуже активно прикрашають новорічними гірляндами та іншою ілюмінацією. Біля Криворізького Міськвиконкому алея з новорічними вогниками вже готова. Криворіжці масово постили у соціальних мережах фотографії з нової локації, і це лише перший вечір. Прикрасили також і сам Міськвиконком ілюмінацією в колір національного прапора, а перед ним на клумбі встановили герб, що світиться. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Кривий Ріг більше приходить на європейський стиль. Кількома роками раніше все новорічне освітлення, ялинку та інше встановлювали набагато пізніше. Зараз переходять на більш європейські традиції, коли з першого дня зими включають новорічну ілюмінацію.

Вчора також засяяло і кільце 95-го кварталу, на якому встановили кілька рогів. У кількох районах Кривого Рогу вже запалили ялинки, таких як Тернівський, Інгулецький та Саксаганський. В інших районах незабаром також засяє новорічна ялинка.

Крім цього роботи на проспекты Поштового добігають кінця. Цієї неділі 5-го грудня проспект засяє у новорічних вогнях. Багато жителів вже з нетерпінням чекають на результат виконаної роботи, адже навіть не пригадують, коли головна вулиця міста так була прикрашена. Тут монтують “зоряне небо”, в вогнях вже знаходиться кілька будівель, а також обмотані ілюмінацією дерева вздовж проспекту. Прикрашають і саму площу Визволення. Біля театру ім. Т. Г. Шевченка посередині проспекту сяятиме ялинка. А на самому фасаді театру відбуватиметься світлове шоу. Усі роботи, і навіть придбання новорічної ілюмінації здійснилося за залучені кошти, тобто. не з бюджету міста.

З 11 грудня у місті запалять новорічними вогнями головну ялинку, яку традиційно встановлюють у парку Героїв. Трохи згодом буде відкрито ялинкове містечко на площі В. Великого, а також включено нову ілюмінацію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.